Coronavirus ترساندن: Ranveer سینگ ‘از قرنطینه نگاه بسیار ترسناک است!

Coronavirus ترساندن: Ranveer سینگ ‘از قرنطینه نگاه بسیار ترسناک است! – سرگرمی

به روز شده: May 24, 2020, 15:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که Ranveer Singh اجازه دهید تصورات خود را اجرا وحشی او همچنین اطلاع داد که همسرم, Deepika Padukone یادگیری پیانو.

Ranveer Singh

Ranveer Singh

هنگامی که بطرف خود کش کرد به مورد علاقه خود را فندق گسترش, Ranveer Singh است که فکر کردن به آینده. روز گذشته این بازیگر با صدای بلند فکر چگونه او را نگاه پس از دوره قرنطینه. پس از یک معامله بزرگ از شور و مشورت او به اشتراک گذاشته یک تصویر لحظهای به دنبال مانند یک انسان زنده با dreadlocks.

piano

در حالی که سینگ اجازه دهید تصورات خود را اجرا وحشی او همچنین اطلاع داد که همسرم, Deepika Padukone یادگیری پیانو. آن را به عنوان خود-جداسازی زمان نیست یک معلم است. Dippy در تلاش است تا به از آن آویزان خودش.

دیپیکا پادوکن و Ranveer Singh دادن شده اند طرفداران خود را نگاه اجمالی به زندگی روزانه خود را در طول coronavirus قرنطینه. از کلیک کردن شایان ستایش عکس های سلفی به خمیدگی مورد علاقه خود را در, دسر, Ranveer و دیپیکا بوده اند نگه داشتن آن را خنک و آرام در خانه است.

به تازگی Ranveer مشترک یک عکاسی از خود با همسر زیر کلیک Dippy که دومی می گوید: “شما یک میان وعده”.

حدس بزنید چه, Ranveer در پاسخ به این cheeky نظر ؟ این Padmaavat بازیگر نوشت: “آره من pakora بینی واجد شرایط من!” خوب DeepVeer آنلاین PDA مطمئن برنده قلب در زمان تاج!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>