Coronavirus ترساندن: Priyanka Chopra, Nick Jonas یک پیام مهم برای همه ما

Coronavirus ترساندن: Priyanka Chopra, Nick Jonas یک پیام مهم برای همه ما – سرگرمی

به روز شده: May 21, 2020, 14:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پریانکا چوپرا و همسرش نیک جوناس جذاب شده است که طرفداران خود را برای ایمن ماندن

Image source: Instagram/@nickjonas

منبع تصویر: Instagram/@nickjonas

کشورها در سراسر جهان در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای مبارزه با شیوع کروناویروس است که بیمار مردم قرار داده و آنها را در قرنطینه گرفته و جان هزاران نفر. بالیوود و هالیوود افراد مشهور نیز می تواند دیده می شود جذاب به, طرفداران و رسانه های اجتماعی پیروان به مراقبت از خود و دیگران و نشان می دهد راه به ضرب و شتم این بیماری است.

پریانکا چوپرا و همسرش نیک جوناس در حال به طور مداوم جذاب برای طرفداران خود را به ایمن ماندن. قبلا Priyanka به اشتراک گذاشته نگرانی بیش از coronavirus بحران بود و خواست طرفداران خود را به تمرین های اجتماعی فاصله. و در حال حاضر این زن و شوهر با هم می آیند برای یک فیلم خاص پیام برای جهان است.

نیک اشتراک ویدیو در Instagram رسیدگی است. در این ویدئو این بازیگر-خواننده می گوید: “سلام به همگی من می دانم که آن را مطمئن نیستید زمان برای همه ما است. امیدوارم که شما انجام می دهند درست است. شما ارسال vibes مثبت”. Priyanka بیش از حد بیانگر همان احساس و می گوید: “اجازه دهید فقط مراقبت از یکدیگر. من امیدوارم که هر امن است در خارج وجود دارد. مقدار زیادی از عشق.”

نگاهی به این ویدئو:

روز جمعه Quantico بازیگر آپلود فیلم های متعدد که در آن او افکار خود را از بودن در انزوا به هشت مستمر روز. او استقبال همه دوستان و طرفداران و پیروان و گفت: چگونه او جدا شده به مدت هشت روز و به اشتراک گذاشتن احساسات و افکار.

زودتر به او پیشنهاد کرده بود که ما به عقب برویم به این سنت هند پستال مردم با ‘namaste’ به جای از دست دادن و یا در آغوش گرفتن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>