Coronavirus ترساندن: کارخانه کشتیسازی نیروی دریایی بمبئی طرح های کم هزینه متوسط تفنگ

Coronavirus ترساندن: کارخانه کشتیسازی نیروی دریایی بمبئی طرح های کم هزینه متوسط تفنگ – اخبار

انتشار: May 02, 2020, 13:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ترین های مقدماتی روش به صفحه نمایش احتمالی بیمار برای بررسی دمای بدن توسط یک غیر-تماس با معنی

The Naval dockyard has the capability to scale up production of the low cost temperature gun

نیروی دریایی کشتی سازی قابلیت مقیاس تولید کم هزینه متوسط تفنگ

بمبئی کارخانه کشتیسازی نیروی دریایی طراحی شده و توسعه یافته خود را دستی مادون قرمز مبتنی بر سنسور دما برای انجام غربالگری تعداد زیادی از پرسنل در دروازه ورودی از حیاط و در نتیجه کاهش بار بر روی امنیت این نوشته در دروازه. ابزار ساخته شده تحت تومان. 1000/ – از طریق خانه منابع (که در کسری از هزینه متوسط اسلحه در بازار).

مداوم بیماری همه گیر از COVID-19 منجر به یکی از بزرگترین شرایط اضطراری پزشکی جهان شاهد در زمان های اخیر. با افزایش تعداد بیماران آلوده پزشکی زیرساخت های این کشور است که برای قرار دادن به آزمون نهایی.

Naval-Temp-Gun
ابزار ساخته شده تحت تومان. 1000/ – از طریق خانه منابع

به 285 سال, کارخانه کشتیسازی نیروی دریایی (ND) غربی فرماندهی نیروی دریایی (WNC) به طور متوسط هجوم حدود 20 ، 000 پرسنل ورود به محل آن در هر روز است. با در نظر COVID-19 اولیه غربالگری پرسنل ورود به کارخانه کشتیسازی ضروری بود برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در حیاط و غربی ناوگان. ترین های مقدماتی روش به صفحه نمایش احتمالی بیمار برای بررسی دمای بدن توسط یک غیر-تماس با معنی.

پس از شیوع بیماری های غیر تماسی دما یا درجه حرارت اسلحه تبدیل شده اند کمیاب در بازار به فروش می رسد در یک هزینه بسیار بالا. برای غلبه بر کمبود و نیاز تعداد زیادی از ND (بمبئی) طراحی شده است و توسعه خود را دستی IR مبتنی بر سنسور دما با دقت 0.02 درجه سانتیگراد است. غیر تماسی دماسنج دارای یک سنسور مادون قرمز و یک چراغ صفحه نمایش یکپارچه با یک میکرو کنترلر اجرا می شود که در یک 9Volts باتری. این طرح ارائه شده است یک ابزار برای انجام غربالگری تعداد زیادی از پرسنل در دروازه ورودی از حیاط و در نتیجه کاهش بار بر روی امنیت نگهبانان دروازه.

با هزینه ساخت کمتر از 1000 تومان/- کشتی سازی قابلیت مقیاس تولید این صورت نیاز به سوی آن منابع از اجزای سازنده در حال پیشرفت است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>