Coronavirus ترساندن: Milind Deora تحسین بسته امداد می خواهد امتیازات برای دانش آموزان دیگران

Coronavirus ترساندن: Milind Deora تحسین بسته امداد می خواهد امتیازات برای دانش آموزان دیگران – اخبار

انتشار: Mar 26, 2020, 18:22 IST | سرپرستان | بمبئی

Milind Deora خواستار امتیازاتی نیز برای دانش آموزان و امداد در پرداخت و تربیه

Cogress leader Mlind Deora

Cogress رهبر Mlind Deora

پس از دولت مرکزی اعلام کرد کمک های مالی بسته به فقرا در پی یک مستند در سراسر کشور با توجه به شیوع کروناویروس سابق بمبئی کنگره رئیس جمهور Milind Deora در روز پنج شنبه ستایش اما خواستار امتیازات بیشتر برای بخش خاصی از socity.

حتی به عنوان کنگره راهول گاندی نامیده می شوند بسته به عنوان “اولین گام در مسیر درست”, Deora در توئیتر خود نوشت: “تصمیم دولت برای واریز پول در حساب کشاورزان روزانه دستمزد حقوق بگیران و هند بیشترین آسیب پذیر است که یک شروع خوب است.”

اما او خواستار امتیازاتی نیز برای دانش آموزان و امداد در پرداخت و تربیه. “@FinMinIndia & @RBI نیز باید اجازه تاخیر و تربیه در, دانش آموز, مسکن و وام کسب و کار کوچک. حقوق و مزایای کلاس & MSMEs همچنین نیاز به تسکین فوری.”

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman اعلام کرده بود اقتصادی بسته امداد تومان 1.7 لاخ کرور برای فقرا و کارگران مهاجر تحت نخست وزیر Book Kalyan Yojana.

او همچنین اعلام کرد که پزشکان و امدادگران و پرستاران ‘آشا کارگران تمیز کردن کارگران درگیر در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و درمان بیماران مبتلا خواهد بود تمدید بیمه پزشکی پوشش از 50 تومان lakh هر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>