Coronavirus ترساندن: میرا Deosthale و سانجی Gagnani پوشش در مجموعه

Coronavirus ترساندن: میرا Deosthale و سانجی Gagnani پوشش در مجموعه – سرگرمی

به روز شده: Apr 18, 2020, 15:48 IST | Hitlist تیم | بمبئی

میرا Deosthale کشف شد در مجموعه ای از ویدیا در Naigaon استودیو گرفتن آرایش و مو انجام می شود با ماسک.

Meera Deosthale

میرا Deosthale

دیروز میرا Deosthale کشف شد در مجموعه ای از ویدیا در Naigaon استودیو خود را – و مو انجام می شود با ماسک. “پیشگیری بهتر از درمان است” او پکتیا میباشد.

سانجی Gagnani بود که تیراندازی برای Kundali Bhagya در ساکی نکا نیز ترجیح داده می شود پوشش داده است. “ماسک بیرون آمده و تنها زمانی که دوربین نورد” او می گوید که تیراندازی پیچیده تا آخر شب.

pic

چندین تلویزیون را نشان می دهد را به حالت تعلیق در تیراندازی تا خطر ابتلا به کروناویروس شده است پرداخته است. حتی صنعت فیلم دیده می شود بسیار زیادی از ضرر و زیان به عنوان چند فیلم به تعویق افتاد خود را از تاریخ انتشار و به حالت تعلیق در شاخه های خود.

مشهور شده اند جذاب برای طرفداران خود را به ترک خانه های خود و تمام اقدامات احتیاطی لازم را به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19. چندین ادارات و سازمان ها نیز خواسته کارکنان خود را به کار از راه دور از خانه به طوری که اجتماعی فاصله می تواند تمرین.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de