Coronavirus ترساندن: با خانه قرنطینه تمبر تابلوهای بهترین اتوبوس تحویل به پلیس


تمام اتوبوس ها به درستی sanitised و مراقبت مناسب از کارکنان مشغول به کار در اتوبوس گرفته شده است گفت: بهترین سخنگو

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

یک فرد با خانه قرنطینه مهر در دست سفر در مسیر اتوبوس 309 بین Kurla غرب و Gorai در روز شنبه. هنگامی که مسافران متوجه تمبر آنها دست قرنطینه فرد با تمبر به پلیس در Birvadi توقف در Goregaon حدود 9.30 صبح.

به عنوان یک اقدام احتیاطی mesaure بهترین انبار مدیران فرستاده اتوبوس کارکنان وظیفه را ترک کنند. در حالی که صحبت کردن به اواسط روز, بهترین سخنگو گفت: “یک مسافر با یک خانه قرنطینه مهر مشخص شد در یک اتوبوس از مسیر 309 محدود امروز صبح. او رهبری را به پلیس مسیر. اتوبوس بعد از آن آمد به انبار و متعاقبا sanitised. کارکنان گزارش به عنوان وظیفه خود را بیش از. هر کارمند است که خواسته شده است به گزارش وظایف به عنوان یک اقدام احتیاطی باید به عنوان “در وظیفه” وظیفه. او نمی خواهد که خود را ترک کنند.”

“ما باید نهایت مراقبت از اتوبوس و کارکنان درگیر در تبدیل مسافران اتوبوس از فرودگاه به مراکز قرنطینه. بهترین نیست عامل هر اتوبوس به Kasturba بیمارستان. تمام اتوبوس ها به درستی sanitised و مراقبت مناسب از کارکنان مشغول به کار در اتوبوس گرفته شده است. به عنوان یک به طور کلی احتیاط بهترین تضمین می کند که اتوبوس در حال sanitised روزمره قبل از آنها قرار داده و در خدمات. عفونی شده و در تمام مخازن پایانه اتوبوس و غیره. اتوبوس هادی نیز خواسته شده است برای پوشش دهان خود را به درستی نمی,” او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>