Coronavirus ترساندن: Malaika Arora نمی تواند کشف کردن چه باید بکنید بعد هر کسی می تواند کمک کند ؟


Malaika Arora انجام داده است و تقریبا همه چیز را می تواند انجام دهد در طول این دوره انزوا و در حال حاضر نمی تواند کشف کردن چه باید بکنید بعد. هر کسی می تواند کمک کند ؟

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Malaika Arora

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Malaika Arora

Malaika Arora انجام داده است و تقریبا همه چیز را می تواند انجام دهد در طول این دوره انزوا و در حال حاضر نمی تواند کشف کردن چه باید بکنید بعد. هر کسی می تواند کمک کند ؟ با توجه به نحوه بالیوود مشهور را آغاز کرده اند که در تعامل با طرفداران خود در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد Malaika نیز باز به گزینه های.

اگر شما او را دیدار Instagram حساب و همانطور که ما در بالا ذکر شد او سعی کردم تقریبا همه چیز را می تواند انجام دهد در طول این قرنطینه. حق را از پخت و پز برای تمیز کردن خانه به آپلود ویدئوها از گربه او را به یوگا بازیگر انجام داده است آن را تمام. بنابراین ما دوباره به همان سوال – چه برای انجام بعدی. و عنوان نیز اعلام کرد که او نمی تواند نشستن هنوز!

یک نگاهی به پست حق در اینجا:

و در مورد شما از دست رفته او در پست های قبلی یک نگاهی به آنها را در اینجا:

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>