Coronavirus ترساندن: کارینا کاپور خان مسافران را به ماندن در خانه با تصویر, Taimur دزد توجه!


به او Instagram Account, Kareena Kapoor Khan دهکدهای خواست همه ما را به ماندن در خانه و ایمن ماندن با پرده عکس از سیف علی خان و تیمور علی خان و مثل همیشه کمی munchkin دزد توجه!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Kareena Kapoor Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/کارینا کاپور خان

به او Instagram Account, Kareena Kapoor Khan دهکدهای خواست همه ما را به ماندن در خانه و ایمن ماندن با پرده عکس از سیف علی خان و تیمور علی خان و مثل همیشه کمی munchkin دزد توجه! او یک عکس از شوهر خود و نوزاد خود را مربوطه bathrobes و ما تنها می تواند پشت خود را. چه به سرقت برده توجه بود Taimur شور و شوق. کودک نو پا به نظر می رسد هیجان زده در این تصویر است.

کارینا نوشت: – “عزیز هند اجازه دهید این کار را. بر عهده دارد. بود خانه. ایمن خواهد بود.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

این همه نیست, با توجه به این مستند و قرنطینه او دیگر ارسال عکس در Instagram حساب و به اشتراک گذاشته شده یک عکس از خودش, آمریتا آرورا, Karisma Kapoor, و Malaika Arora و نوشت: – “دوستان که پرز با هم ماندن برای همیشه.” (sic) آیا شما این را ببینید:

همیشه از Jab We Met ستاره عرضه در Instagram او واقعا به نظر می رسد با داشتن سرگرم کننده با پلت فرم است و ما امیدواریم که او همچنان به ها بیشتر از این تصاویر!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>