Coronavirus ترساندن: Karan Singh Grover, به تعویق انداختن خود را در نمایشگاه هنر


پاشا باسو, بیش از حد, به لغو سفر خود به آمریکا ، او برای حضور در آسیای جنوبی جشن و سرور در نیوجرسی.

Karan Singh Grover and Bipasha Basu

Karan Singh Grover و پاشا باسو

Karan Singh Grover به تعویق انداخته است هنر خود را در نمایشگاه با توجه به شیوع کروناویروس. هنرمند خود آموخته بود به نمایش گذاشتن مجموعه خود را در شهرستان از مارس 18 تا 27. همسر پاشا باسو, به لغو سفر خود به آمریکا ، او برای حضور در آسیای جنوبی جشن و سرور در نیوجرسی.

Karan Singh Grover مشترک یک پست به روز رسانی طرفداران خود و Instagram followers در مورد همان. او نوشت: “در پی بیماری همه گیر کوروناویروس ستاره بی نهایت نمایشگاه هنری و پیش نمایش آن به تعویق افتاده است. این است که در همراهی با دولت دستور به اجتناب از تجمع…” چک کردن پست زیر:

همسر زیر کلیک پاشا باسو, هم, همان به اشتراک گذاشته شده پست و همچنین یک ویدئو که نشان می دهد راه برای مبارزه با این بیماری کشنده است. نگاهی به آموزش خود را در مورد CoVID-19!

چند بالیوود مشهور شده اند جذاب خود طرفداران و پیروان رسانه های اجتماعی به مراقبت از خود و خانواده خود و همچنین ارائه راهنمایی و ترفندها برای جلوگیری از آلوده شدن. Parineeti Chopra به تازگی خواسته طرفداران خود را به صورت هوشمند و امن از طریق یک Instagram post. Coronavirus است گریبانگیر ملت و هر کس نیاز به هشدار و مطمئن شوید که آنها اقدامات احتیاطی لازم برای ایمن ماندن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im