Coronavirus ترساندن: Kanika Kapoor خانواده رد اتهامات از خود پرتاب بداخلاقی در بیمارستان

Coronavirus ترساندن: Kanika Kapoor خانواده رد اتهامات از خود پرتاب بداخلاقی در بیمارستان – سرگرمی

به روز شده: May 04, 2020, 16:04 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از Kanika Kapoor آزمایش مثبت بود برای coronavirus او ناودان های رسانه های اجتماعی برای حضور در احزاب و گسترش ویروس.

Kanika Kapoor

Kanika Kapoor

بسیاری اتفاق افتاده است در خواننده Kanika Kapoor زندگی در این چند روز گذشته. تا کنون از او تست شده مثبت برای coronavirus او شده است در مورد سوال برای سفر و حضور در احزاب با وجود بودن هست. Kanika که در حال حاضر بستری Sanjay Gandhi تحصیلات تکمیلی موسسه علوم پزشکی (SGPGIMS) نیز مورد انتقاد قرار توسط اداره بیمارستان برای او پرستاره بداخلاقی است.

در یک مصاحبه اعضای خانواده او را در پاسخ به اتهامات. صحبت به هند امروز, اعضای خانواده او گفت که او نمی پرتاب بداخلاقی است. “Kanika داده شد تغییر لباس – پزشکی لباس شب – و از پزشکان خواسته Kanika به تغییر پشت پرده در این اتاق است. Kanika تا به حال ابراز نارضایتی بیش از این و بعد از آن در مورد خاک در قرنطینه ” که از او خواسته کارکنان برای تمیز کردن. در این PGI دولت او را متهم پرتاب پرستاره کج خلق” اعضای خانواده او گفت:.

آنها همچنین اضافه شده است که عروسک کودک خواننده به طور کامل همکاری با پزشکان در مورد بیماری او و در حال حاضر Kanika هیچ علائم COVID-19 و فقط در حال انتظار برای یک گزارش منفی.

صحبت کردن در مورد روز خود را در بیمارستان Kanika اعضای خانواده می گویند که استفاده می شود به جمعیت و رسانه تابش خیره کننده. حتی به عنوان او در حال گرفتن درمان, Kanika شمارش روز هنگامی که او می تواند یک نفس تازه در خارج از اتاق خود و دیدار با خانواده اش.

هفته گذشته این خواننده در زمان به Instagram به قلم عاطفی پست. Kanika به اشتراک گذاشته تصویر بود که نقل قول هایی که زندگی به ما می آموزد به استفاده مناسب از زمان در حالی که زمان به ما می آموزد ارزش زندگی است. همراه با تصویر او نوشت: در این عنوان: “رفتن به رختخواب. ارسال شما همه محبت vibes. ایمن ماندن شما بچه ها. با تشکر از شما برای نگرانی خود را اما من در ICU. من هستم خوب است. من امیدوارم که من بعد از تست منفی است. انتظار برای رفتن به خانه به بچه ها و خانواده ام… از دست آنها (sic).

روز یکشنبه کاپور پنجم نمونه تست برای COVID-19 همچنین آمده مثبت است. مدیر موسسه پروفسور. R K Dhiman گفت که خواننده را در وضعیت پایدار بود و هیچ دلیلی برای نگرانی. کاپور دارای آزمایش مثبت برای coronavirus برای پنجمین بار متوالی است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im