Coronavirus ترساندن: جنیفر گارنر می یابد آن را سخت به پدر و مادر را به ماندن در خانه

Coronavirus ترساندن: جنیفر گارنر می یابد آن را سخت به پدر و مادر را به ماندن در خانه – سرگرمی

انتشار: May 21, 2020, 13:45 IST | سرپرستان | لس آنجلس

جنیفر گارنر گفت: ما در اواخر شب میزبان Jimmy Fallon او را نا امید با مادر و پدر و نه پس از مشاوره, گزارش aceshowbiz.com.

Jennifer Garner

جنیفر گارنر

ستاره هالیوود جنیفر گارنر نا امید است با پدر و مادر خود را — ویلیام و پاتریشیا برای امتناع از ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله میان مداوم شیوع کروناویروس.

در حالی که سازمان جهانی بهداشت (WHO) است که ترغیب مردم به عمل اجتماعی فاصله و ماندن در خانه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 گارنر و گفت: ما در اواخر شب میزبان Jimmy Fallon او را نا امید با مادر و پدر و نه پس از مشاوره, گزارش aceshowbiz.com.

او گفت: “چیز سخت هستند نوجوانی و اوایل 20s مردم و پدر و مادر من. پدر و مادر من هستند آنهایی که سخت. من مانند ” پدر و مادر جهان تعطیل است به شما در حفظ و امن است. و آنها مانند ” ما فکر می کنم ما در حال رفتن به رفتن به سام انبار.’ ماندن در خانه شما باید به ماندن در خانه!”

از “13 Going On 30” بازیگر اضافه شده است که سه فرزند — بنفش, 14, Seraphina 11 و ساموئل هشت که او سهام با شوهر سابق بن افلک — بزرگ شده است در طول قرنطینه.

“من فکر می کنم من باید مناسب سن کودکان و نوجوانان به این دلیل آنها به اندازه کافی بزرگ به درک و به مکالمات ‘مانند ما ساخته شده برای یک چالش ما می توانیم انجام این کار ما سخت تیم. بیایید یاد بگیرند که در مورد جارو برقی’… اما آنها آنقدر بزرگ است که آنها فقط مانند ” خوب, من اهمیتی نمی دهند. من قصد دارم برای رفتن’,” او گفت:.

گارنر و امی آدامز در حال همکاری با صرفه جویی به کودکان را شروع کرده اند #SaveWithStories کمپین است که در آن ستاره خواندن داستان و اصرار طرفداران برای اهدای پول به کودکانی که گرسنه هستند با توجه به تعطیلی مدارس.

او همچنین شروع به هشتگ #JenLookAtMe کمپین برای تشویق بچه ها در هنر به اشتراک گذاشتن استعداد خود را آنلاین در حالی که آنها در حال اقامت در خانه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط daymanagement/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف(بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>