Coronavirus ترساندن: Hrithik Roshan تشکر Sussanne خان برای آمدن به خانه با کودکان در میان بحران


Sussanne خان منتقل شده به Hrithik Roshan به خانه با او بود و فرزندان خود را در طول این زمان قرنطینه و جداسازی و بازیگر نوشته است, توجه داشته باشید برای تشکر از او!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Hrithik Roshan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Hrithik Roshan

Hrithik Roshan یکی doting پدر و به همان اندازه doting مادر است Sussanne خان به فرزندان خود Hrehaan و Hridhaan. روشن و خان که در حال حاضر هم به مطمئن شوید که بچه های خود را امن و صدا و کاملا خوب در این زمان از Coronavirus بحران است.

و به اطمینان حاصل شود که کودکان کاملا خوب هستند Sussanne آمده است به روشن و این خبر داده شد توسط Roshan خود در Instagram account. آن را طولانی بود توجه داشته باشید که نشان داد چگونه عاطفی او به عنوان یک پدر و حتی به عنوان یک شوهر. او او را بی وقفه و شما قطعا عاشق این پست.

بخوانید از آغاز تا پایان در اینجا:

این تصویر نیز همه از این بازیگر طرفداران بسیار شاد و خوشحال. همه مردم در سراسر جهان در حال گذراندن وقت با یکدیگر و خانواده خود را در خانه. و این است که در واقع زمان برای با هم بودن و سالم و امن باقی بماند. ما انتظار داریم تصاویر بیشتر از این خانواده در روزهای آینده!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>