Coronavirus ترساندن: چگونه برای کاهش جمعیت به 50 درصد حمل و نقل اجسام تعجب

Coronavirus ترساندن: چگونه برای کاهش جمعیت به 50 درصد حمل و نقل اجسام تعجب می کنم – اخبار

به روز شده: May 19, 2020, 07:16 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

به عنوان حمل و نقل مقامات به زور گرفتن دست خود را در ناامیدی چندین مسافر بدن می گویند آن است که غیر عملی را امتحان کنید و حد جمعیت در قطار

Authorities check the temperature of a passenger at CSMT's outstation waiting area. Pic/Ashish Raje

مقامات بررسی درجه حرارت از یک مسافر در CSMT را outstation در انتظار منطقه است. عکس/Ashish Raje

حمل و نقل اجسام در حال تلاش برای پیدا کردن چگونه برای اجرای سانتی متر دستورات در مهار جمعیت در قطار با توجه به حجم گسترده مسافران. و بعد شروع به مطالعه جمعیت از امروز به کار کردن یک راه حل است. منابع در حمل و نقل سازمان گفت: هیچ کس نمی تواند به زور از حد مسافران با بلیط معتبر از سوار بر خودروهای حمل و نقل عمومی. مسافران بدن نیز ناراحت با سانتی متر دستورات و می گویند آنها عملی نیست.

منابع در حمل و نقل سازمان گفت: این تغییرات اتفاق می افتاد در دفاتر که نیاز به محدود کردن حضور و غیاب و یا تعطیل اجتماعی را حفظ فاصله.

آنها گفتند: پس از سانتی متر دستورات معنی وجود دارد می تواند محدودیت در وارد شدن به یک قطار اگر یک محفظه 50 p c, کامل, که همچنین بدان معنی است که یکی ممکن است از دست ندهید قطار و باید منتظر آینده به تأخیر انداختن یک سفر.

Shutting the locals was not decided on as if they remain shut, private operators, taxis and auto drivers may take advantage of the situation, a bureaucrat said. Pic/Ashish Raje
بستن محلی بود تصمیم گرفت به عنوان اگر آنها باقی می ماند بسته اپراتورهای خصوصی تاکسی و خودرو رانندگان ممکن است استفاده از این وضعیت یک بوروکرات گفت. عکس/Ashish Raje

اما آهن مرکزی رئیس روابط عمومی افسر شیواجی Sutar گفت که CR خواهد همه اقدامات برای کاهش جمعیت در مربیان است. غربی راه آهن رئیس روابط عمومی افسر Ravinder Bhakar گفت: “ماهاراشترا تصمیم دولت در بستن برخی از دفاتر در حال حاضر منجر به کاهش قابل توجهی در جمعیت و با بیشتر بسته فراز اعلام اعداد را رها نکنید. ما درخواست تجدید نظر به مسافران به دنبال اجتماعی فاصله به طور داوطلبانه.”

یک مترو بمبئی سخنگو گفت: “ما به طور کامل همکاری با دولت بخشنامه و کار درآمده است.”

تجدید نظر و درخواست ها
بهترین سخنگوی Manoj Varade گفت که به عنوان یک اقدام پیشگیرانه بهترین خواهد شد درخواست تجدید نظر به مسافران در برابر شخص ایستاده سفر در آن اتوبوس از امروز و درخواست آنها را اجتماعی فاصله جدی است. او گفت: آنها را مطالعه جمعیت الگوهای در اتوبوس انبار از امروز و بر این اساس ترتیب اتوبوس اضافی در صورت نیاز و اتوبوس انبار مدیران داده شده بود چنین قدرت.

توقف قطار به طور کامل رد شده از, پس از, آن را به شهر بمبئی به وقفه به عنوان بسیاری از کسانی که کار در خدمات ضروری از شهرستان آمده از مکان های دور در بمبئی شهری منطقه. بمبئی شهری کمیسر در حال حاضر طبقه بندی شده در راه آهن به عنوان یک ضروری خدمات.

بمبئی مردم هرگز متوقف
طبق آمار رسمی محلی بمبئی قطار هرگز به اجبار متوقف شد در طول یک فاجعه نیست حتی در بمبئی حملات تروریستی و انفجار. “تنها زمانی که آنها متوقف شد در حالی که در برخی از بخش ها در طول موسمی و پس از ژوئیه 2006 آموزش انفجار بوده است اما هرگز کامل تعطیل” یک مقام ارشد گفت.

در حدود 14 paise در هر کیلومتر قطار محلی باقی می ماند, ارزان ترین و سریع ترین حالت از حمل و نقل در بمبئی و واقعا به نام راه نجات از شهرستان. اگر آنها باقی می ماند بسته اپراتورهای خصوصی تاکسی و خودرو رانندگان ممکن است استفاده از وضعیت افزایش کرایه غیرقابل تحمل سطوح و باد همه چیز از نسبت یک بوروکرات گفت.

مسافران ناراحت
“محدود کردن جمعیت است یک ایده خوب نیست. من ممکن است در عجله برای رسیدن به جایی و یک بلیط معتبر. من نمی تواند متوقف شود از پردازنده یک قطار. چگونه شما می دانید که در عجله برای رسیدن به جایی ؟ آن است که یک ایده عملی” گفت: Shailesh Goyal عضو غربی راه آهن را منطقهای کمیته مشورتی رسمی مسافری نماینده در WR. “کسی نمی تواند نیروی چنین ایده ها در هر کسی. آن را در حال حاضر باید خود نظم و انضباط است که به عنوان مثال منجر شود” Goyal اضافه شده است.

“چرا قدم در وهله اول ؟ دولت باید سرمازدگی مشکل از سفر در جوانه. تعطیل کردن دفاتر و محل کار. اگر دلیلی برای سفر کشته سفر الگوهای خود می میرند” Subhash Gupta, عضو, ملی راه آهن کمیته مشورتی رسمی مسافری نماینده در هند راه آهن
گفت.

Ajit Shenoy بمبئی تحرک فروم گفت: “این عملی ایده. آسان تر از انجام گفت. چگونه آن را عملا اجرا شده ؟ دولت باید تعطیل دفاتر نگه داشتن تنها خدمات اورژانس کار می کند و می توانید برگ های بعد. این خواهد بود یک راه حل عملی است.”

رها کردن مسافران

راه آهن قطار محلی آمار کاهش یافته است 10 لاخ در یک روز در راه آهن مرکزی و حدود 8 لاخ در یک روز در غرب راه آهن بین دوشنبه و سه شنبه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>