Coronavirus ترساندن: آیا شما دیده می شود پلیس بمبئی راز پیام رتبهدهی نشده است ؟

 • 1/20

  در حالی که بخشی قفل پایین است دیده می شود در کشور با توجه به coronavirus نیروهای پلیس در سراسر ایالت ماهاراشترا در حال انجام خود را به مبارزه با ويروس جديد COVID-19. از آموزش شهروندان برای شستن دست ها به درستی ساخت های عمومی اطلاعیه ها برای حفظ فاصله اجتماعی; از آموزش به مردم در گسترش coronavirus به حساس خود را مجبور به مبارزه با کروناویروس در اینجا است که چگونه نیروهای پلیس در برخورد با جهانی همه گیر.

 • 2/20

  با هدف اطلاع رسانی آموزش و حفاظت از Mumbaikars بمبئی پلیس شده است در نقطه خود را با شوخ توییتهایی و آموزنده پست در coronavirus. ترغیب مردم به ماندن در خانه پلیس بمبئی مشترک ارسال این پست آموزنده شامل یک مرد نشسته روی یک مبل به عنوان یک سوپرمن به عنوان او دارای یک روزنامه که می خواند: خانه بمانند. نشان میدهد که چگونه به در coronavirus آنها در زیر نویس آن: گاهی اوقات همه شما نیاز به انجام یک ابرقهرمان است که در خانه بمانند!

 • 3/20

  چند مورد از coronavirus بیماران خروج از قرنطینه در محل موردتوجه وتماشای عموم به تازگی. به منظور جلوگیری از آن, رسانه های اجتماعی تیم از پلیس بمبئی آمد تا با این پست قرنطینه که نه تنها ایجاد آگاهی بلکه در عمل به عنوان یک هشدار به کسانی که در حال فرار شده است. در حالی که به اشتراک گذاری پست آنها نوشت: آیا پرش نمی قرنطینه. شما به عنوان یک خطر برای شما عزیزان و کل جامعه است. این بار دشوار است. نیروی کار نیست که ما را به سخت تر بر شما. ما را پیدا خواهد کرد شما به هر حال و دقیق مفاد قانون!

 • 4/20

  ترغیب مردم به ماندن در خانه بمبئی پلیس در این آموزنده جیر خواسته خانواده ها به خود قرنطینه خود را در صورتی که در بازگشت از جایی. آنها همچنین از آنها خواست برای شستن دست و حفظ فاصله اجتماعی به شکست coronavirus. اما این عنوان که زده وتر با Mumbaikars. آن را بخوانید: شما ممکن است ‘صفحه اصلی’ نه ‘تنهایی’. ما با شما در این مبارزه با کروناویروس!

 • 5/20

  هدایت شهروندان در چگونه آنها باید اجتناب از مکان های شلوغ به منظور مبارزه با coronavirus پلیس بمبئی آمد تا با این الگوی رفتاری ‘Bulate Hai Magar جین Ka ناهی شامل یک مرد با یک ماسک صورت. خنده دار مم خواست از مردم برای بازدید از مکان های شلوغ به منظور جلوگیری از گسترش pf coronavirus. آنها مزبور آن گفت: Jo ویروس های Vo Phaillane Ka نائینی! (آیا گسترش این ویروس است که وجود دارد).

 • 6/20

  در عکس: یک پلقر پرسنل پلیس دارای یک پلاکارد درخواست مردم برای ماندن در خانه برای این کشور در میان شیوع کروناویروس.

 • 7/20

  علاوه بر این های خنده دار توییتهایی و الگوهای رفتاری که پلیس بمبئی توییتر رسیدگی نیز به اشتراک گذاشته شده فیلم ها که در آن پرسنل پلیس دیده می شود ساخت های عمومی اطلاعیه و درخواست مردم برای جلوگیری از تجمع جرم به منظور مبارزه با جهانی همه گیر. در حالی که به اشتراک گذاری ویدئو آنها نوشته است: برای ایمن ماندن هم اجازه نمی آیند با هم – فقط برای در حالی که کمی!

 • 8/20

  بمبئی پلیس نیز در زمان بیشترین مراقبت را به مطمئن شوید که نیروی خود را دارد امن است که در آن مبارزه با کروناویروس. در حالی که به اشتراک گذاری این پست با شهروندان بمبئی بمبئی پلیس توییتر رسیدگی گفت که در صورت ماسک و محافظ کالا توزیع شد در سراسر ایستگاه های پلیس در این شهرستان است. آنها همچنین گفت که هوشیار بودن و محافظت آنها کمک می کند تا به مبارزه همه شر از جمله مرگبار coronavirus.

 • 9/20

  تکرار کرد باید برای جلوگیری از گسترش شایعات و حمل و نقل خبر جعلی بدون تایید آن پلیس بمبئی خواسته شهروندان به خبر جعلی بسیار است. آنها همچنین از شهروندان خواست به گسترش شایعات و نه به جلو اخبار تایید نشده. در نظر گرفتن یک نشانه از یکی از بالیوود عاشقانه تعداد آنها هشدار داد: ارسال یک پیام جعلی بدون تایید? Sathiya, یه لحن kya kiya? (آنچه را که شما انجام می شود my soulmate)!

 • 10/20

  بمبئی کمیسر پلیس Parambir سینگ همچنین در زمان به توییتر خود مسئولیت رسیدگی به آموزش مردم در این رمان coronavirus. اصرار مردم برای حفظ شخصی و خانه بهداشت این کمیسر پلیس خواسته Mumbaikars برای حفظ جعلی اخبار دور و نزدیک میان شیوع کروناویروس. درخواست مردم به وحشت سینگ گفت که این شهر به زودی غلبه بر ویروس مرگبار است.

 • 11/20

  عکس: پلیس بمبئی پرسنل مشترک چشم باز تصویر که به درخواست شهروندان به خوش آمد می گوید هر کس با یک namaste و می گویند خداحافظ به کوروناویروس.

 • 12/20

  علاوه بر پلیس بمبئی پونا تانه ناوی بمبئی و حتی در ناگپور پلیس در حال آموزش آن به شهروندان از طریق رسانه های اجتماعی خود را دسته. بمبئی همسایه شهر پونا نیز گرفته است اقدامات مناسب برای اطمینان از ایمنی از شهروندان خود در میان شیوع کروناویروس. پونا پلیس مشترک یک عکس از آن نیروهای پلیس و مردم خواست برای جلوگیری از مکان های شلوغ و خواست آنها برای ایمن ماندن در خانه.

 • 13/20

  در حالی که به اشتراک گذاری عکس های خود را با پیروان پونا پلیس خواست هزاران Punekars به ترک خانه خود تنها اگر آن مورد نیاز بود و برای جلوگیری از غیر ضروری و عجله. در حالی که به اشتراک گذاری عکس و گفتند: ما از ماندن در محل کار برای شما ماندن در خانه برای ما!

 • 14/20

  در نظر گرفتن یک نشانه از یک بالیوود فیلم پونا پلیس مشترک این شوخ جیر جیر که خواست مردم برای حفظ فاصله اجتماعی. این عکس که هنوز هم از Break Ke Baad شد زیر نویس: Dooriya Bhi Zaroori Hai. پونا پلیس نیز خواسته شهروندان خود را به برنامه پس از یک وقفه.

 • 15/20

  نشان می دهد که آنها همیشه در نقطه با توییت های خود را به پونا پلیس این بار به اشتراک گذاشته تصویر از “سالم” قرنطینه لیست پخش. پخش ویژه 5 راه های مهم برای مبارزه با کروناویروس به عنوان آهنگ. ماندن در خانه حفظ فاصله اجتماعی پوشیدن ماسک صورت شستن دست و به لمس است. این تیم رسانه های اجتماعی نیز آمد تا با یک برچسب های منحصر به فرد برای مبارزه با جهانی همه گیر است که به عنوان خوانده شده: گارد در برابر Coronavirus!

 • 16/20

  در ناگپور پلیس در آن منحصر به فرد و شوخ راه نشان داد که چگونه آنها در حال حصول اطمینان از گسترش coronavirus. به اشتراک گذاری یک تصویر از آن پرسنل از ایستگاه های پلیس آنها در زمان یک سرنخ از سری محبوب بازی مقدس و زیر نویس تصویر: وظیفه مقدس!

 • 17/20

  های یک الگوی رفتاری از شهید کاپور در فیلم محبوب کبیر سینگ ناگپور پلیس یک بار دیگر ثابت کرد که چگونه به نگه داشتن شهروندان خود را درگیر و در عین حال آموزش آنها را به ماندن در خانه در میان جهانی همه گیر. نشان هنوز هم از این فیلم در این پست نشان می دهد دوستان شما برنامه ریزی برای رفتن برای یک پیک نیک اما این پاسخ که برنده قلب است. در نتیجه اصرار مردم برای حفظ فاصله اجتماعی و شکستن زنجیره ای.

 • 18/20

  در میان PM نارندرا مودی تماس بگیرید برای مشاهده Janata Curgew در روز یکشنبه, مارس 22 ماهاراشترا پلیس توییتر رسیدگی به آمد تا با یکی از بهترین تیمهای چرا یکی باید در خانه بماند در میان coronavirus. این برنامه شامل یک هنوز از Nana Patekar, فیلم Natsamrat این عنوان گفت: به شود و یا نمی شود (صفحه اصلی) – سوال این است که!

 • 19/20

  این صدای جیر جیر از ناگپور پلیس نشان می دهد شما چرا ماهاراشترا پلیس یکی از بهترین ها در کشور است. این برنامه شامل یک هنوز هم از مقدس بازی ها, پلیس خواست مردم برای ماندن در خانه و با استفاده از عبارت محبوب از سریBalidan دنا Hoga“که به معنای قربانی رفتن به مکان های شلوغ.

 • 20/20

  پس از lakhs از مردم در سراسر ماهاراشترا در Janata مقررات منع رفت و آمد از ناگپور پلیس مشترک دلگرم کننده تصویر که موفق به کسب قلب بسیاری از. در تصویر پرسنل پلیس پوشیدن ماسک صورت دیده می شود ضمن تشکر از شهروندان ماهاراشترا با namaste برای تمام عشق خود را حمایت و قدردانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>