Coronavirus ترساندن: شاه در برابر خانه قرنطینه’ فرد برای رومینگ آزادانه در Malad


متهم است که در یک سفر تاریخچه آمد از دبی شد و دستور داد او را به قرنطینه می شود و در خانه برای مدت 14 روز

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

این Malad پلیس ثبت نام کرده اند یک مورد و رزرو 57 ساله به اتهام تخلف از قانون تحمیل شده توسط دولت هند برای COVID-19 بیماری همه گیر.

متهم است که در یک سفر تاریخچه آمد از دبی در مارس 16. وزارت بهداشت بمبئی شهرداری شرکت کرده بود در بازدید از محل و دستور او را به قرنطینه می شود و در خانه برای مدت 14 روز.

در روز سه شنبه متهم دیده می شد رومینگ در آزادی منطقه باغ. اقدام به شکایت از محلی که Malad پلیس رزرو متهم تحت بخش های مختلف 269 (در عمل غفلت به احتمال زیاد به گسترش عفونت از بیماری های خطرناک به زندگی) 270 (بدخیم عمل به احتمال زیاد به گسترش عفونت از بیماری های خطرناک به زندگی) و 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) گفت: یک مقام پلیس از Malad ایستگاه پلیس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>