خرید رپورتاژ

Coronavirus ترساندن: جنون ترس مدتها سرخپوستان پایین فصلی با سرماخوردگی یا آنفولانزا – اخبار

انتشار: Mar 18, 2020, 14:37 IST | سرپرستان | بمبئی

همه با علائم باید به طور منظم به دنبال مشاوره پزشکی بدون هیچ گونه ترس.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

آب و هوا تغییر است که همراه با سرماخوردگی موارد در هند در ماه مارس-آوریل را ترک کرده است میلیون ها نفر از افرادی که با یک فصلی سرفه یا علائم سرماخوردگی خود جدا خود — یک تمرین است که تنها ایجاد ترس های غیر ضروری در کشور می گویند کارشناسان بهداشت و درمان.

پزشکان در حال آب گرفتگی با بیمارانی که طبیعی سرماخوردگی یا آنفولانزا – همراه با شرایط اضطراب و استرس-در OPDs. آنها بسیار ترسان و با فرض آن ممکن است جدید کروناویروس (COVID-19) بیماری اگر چه آنها فقط باید فصلی علائم.

“مردم داشتن سرفه یا سرماخوردگی علائم تا حدودی ترس از نظر COVID-19 شیوع. برخی نیز ممکن است از ترس افشای ترس از جدا شده است. مردم با اضطراب و oversensitive استعداد یا hypochondriacal و وسواس علائم به احتمال زیاد به نگرانی های زیادی و شرکت در یک نامعقول محدود, شیوه زندگی” دکتر Sameer Malhotra, رئیس گروه سلامت روان و علوم رفتاری در حداکثر فوق تخصص بيمارستان ساکت گفت: سرپرستان.

با وجود این شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) اعلام وجود جامعه انتقال جدید کروناویروس هنوز در کشور, مردم در دهه شصت خود را رنج می برند از شرایط از پیش موجود مانند دیابت و فشار خون بالا در حال تبدیل شدن به پارانویا.

“آنها می خواهند به خود را به نمایش آن اینکه آیا یا نه علائم متناسب با این بیماری است. در همان زمان, آنها همچنین نگران خانواده خود را به خصوص در افراد مسن گفت:” دکتر Mugdha Tapdiya ارشد مشاور طب داخلی Fortis Flt. سرهنگ راجان Dhall بیمارستان Vasant Kunj.

کارشناسان بهداشت و درمان در حال گرفتن آنفولانزا آزمایش شمارش کامل خون و قفسه سینه با اشعه X انجام می شود در هر کجا که مورد نیاز است.

“هنگامی که نتایج حاکی از امکان coronavirus, بیماری, بیماران, در صلح هستند. در صورت وجود تنگی نفس و یا وجود دارد یافته در سینه ما همچنین نشان می دهد سی تی اسکن از ناحیه قفسه سینه انجام شود” گفت: Tapdiya.

بله وجود فشار اجتماعی, اعتراف پزشکان.

“در واقع یک دختر که به من آمد که از یک سازمان غیر دولتی می خواستم برای کار از خانه به خاطر او تا به حال تعداد زیادی از افراد مسن و همکاران.

“او گفت: پس من مبتلا به آنفولانزا آنها درخواست من را ترک و در خانه نشستن خواهد شد که بدون پرداخت. وجود دارد مقدار زیادی از فشار اجتماعی به خصوص در شرکت های خصوصی که در آن مردم در حال گرفتن پرداخت می شود اگر آنها در حال نشستن در خانه است چرا که آنها در حال پنهان شدن علائم” Tapdiya گفت: سرپرستان.

ما پیام به جامعه است که هر سرماخوردگی و سرفه و تب است COVID-19 بیماری است.

“ما نیاز به درک که ما هنوز در مرحله دوم فاز از این بیماری است. COVID 19 است که هنوز هم شایع در میان مسافران هستند که از خارج از کشور. ما فقط نیاز به استراحت و نمی شود ترس برای ما همکار همکاران و اعضای خانواده نیز که علائم سرماخوردگی و سرفه و تب” گفت: Tapdiya.

همه با علائم باید به طور منظم به دنبال مشاوره پزشکی بدون هیچ گونه ترس.

Malhotra گفت که این مهم است به دنبال مشاوره صادر شده توسط دولت و پزشکان.

“یکی باید محتاط و مراقب باشید. در همان زمان وجود دارد که لازم است برای بیشتر تعداد تخت و بیمارستان ها برای جلوگیری از هر گونه کمبود خدمات. محل جداسازی باید راحت هر دو به بدن و ذهن, و, پاک,” او اضافه شده است.

حتی در طول این فاز جداسازی و یا محدود اجتماعى کردن یکی باید سعی کنید برای شرکت در برخی از سرگرمی های سازنده مانند خواندن مرتب سازی یک کاغذ بازی و گوش دادن به موسیقی و غیره برای جلوگیری از نگرانی بیش از حد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان