Coronavirus ترساندن: Dhirubhai Ambani مدرسه آغاز مجازی پلت فرم یادگیری

Coronavirus ترساندن: Dhirubhai Ambani مدرسه آغاز مجازی پلت فرم یادگیری – اخبار

انتشار: Mar 26, 2020, 19:51 IST | سرپرستان | بمبئی

در Dhirubhai Ambani مدرسه بین المللی ما متعهد به جامع بودن همه فرزندان ما نیتا Ambani گفت:

Nita Ambani, founder and chairperson of Reliance Foundation

نیتا Ambani بنیانگذار و رئیس بنیاد اعتماد

به عنوان کشور ناظر 21 روز COVID-19 مستند مدارس سراسر کشور در حال استفاده از کلاس درس آنلاین ابزار برای حفظ یادگیری رفتن Dhirubhai Ambani مدرسه بین المللی (DIAS) شروع مدرسه مجازی پلت فرم به اجازه دهید آن را مطالعه دانش آموزان در ایمنی از خانه های خود.

“در حالی که دانشگاه ما همچنان بسته, DIAS شروع زندگی آموزش از طریق مدرسه مجازی پلت فرم به طوری که کودکان ما افتا تجربه و آموزش و پرورش در ایمنی از خانه های خود” نیتا Ambani بنیانگذار و رئیس توکل بنیاد در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

“این بار به چالش کشیدن. این COVID-19 همه گیر است که یک بحران بی سابقه ای برای بشریت است. در Dhirubhai Ambani مدرسه بین المللی ما متعهد به جامع بودن همه فرزندان ما. بیشتر از همیشه قبل از در حال حاضر است زمان برای ما به القای امید انعطاف پذیری و شجاعت در فرزندان ما,” او تاکید کرد.

افتا تنها مدرسه ای در هند برای رتبه بندی در میان بالا 10 دیپلم بین المللی (IB) مدارس در جهان, با توجه به ارزیابی آموزش و پرورش مشاوران انگلستان است.

این Dhirubhai Ambani مدرسه بین المللی واقع در Bandra Kurla پیچیده در اینجا در سال 2003 تاسیس شد و تا کنون از آن دسته اول از IB مدرک دانشجویان فارغ التحصیل از این مدرسه در سال 2007 آنها را به طور مداوم نتایج بسیار برجسته و در IB دیپلم امتحانات.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>