Coronavirus ترساندن: سرایت بهترین بازیگر زن کیت وینسلت در مورد نحوه متوقف کردن گسترش COVID-19 در دست شما است

Coronavirus ترساندن: سرایت بهترین بازیگر زن کیت وینسلت در مورد نحوه متوقف کردن گسترش COVID-19 در دستان شما – سرگرمی

به روز شده: Apr 08, 2020, 16:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | لس آنجلس

کیت وینسلت-starrer سرایت که در سال 2011 منتشر شد کاملا شبیه به آنچه که امروز در جهان با COVID-19 وضعیت

Kate Winslet in a still from Contagion. Image source: Twitter/@WinsletArmy

کیت وینسلت هنوز هم از سرایت. منبع تصویر: توییتر/@WinsletArmy

فیلم سرایت به دنبال پیشرفت سریع از یک کشنده هوابرد ویروس است که در حال گسترش در جهان و کشتار میلیون ها نفر. به عنوان حرکت سریع اپیدمی رشد می کند در سراسر جهان پزشکی جامعه نژادها برای پیدا کردن یک درمان و کنترل وحشت است که گسترش سریع تر از ویروس خود را. در همان زمان مردم عادی مبارزه برای زنده ماندن در یک جامعه در آینده از هم جدا. فیلم کاملا شبیه به آنچه که امروز در جهان با COVID-19 وضعیت.

کیت وینسلت که نقش پیشرو نقش خود در فیلم گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی به اهمیت پیروی از اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus. کلمبیا بهداشت عمومی به نقل از این بازیگر عنوان کرد و گفت: “در این فیلم Contagion, من یک اپیدمیولوژی در تلاش برای متوقف کردن گسترش فرضی ویروس. برای آماده شدن برای نقش من صرف زمان با برخی از بهترین متخصصان بهداشت عمومی در جهان است. چه یکی از مهم ترین چیزهایی است که آنها به من آموخت ؟ شستن دست های خود را مانند زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد زیرا در حال حاضر آن را فقط ممکن است و یا زندگی کسی که شما را دوست دارم و یا حتی زندگی کسی که شما ممکن است می دانم اما هنوز هم مستحق توجه شما. مانند مردم در خط مقدم این مبارزه در حال حاضر – پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا افرادی که هنوز در حال کار در فروشگاه های مواد غذایی و یا تحویل مواد غذایی به خانه خود را که است که در آن شما باید در حال حاضر است.”

او ادامه می دهد “بنابراین اگر شما احساس ضعف و کمی ناتوان در اینجا چیزی است که همه ما می توانید انجام دهید برای ایجاد یک تفاوت و آن نیازی به مدرک پزشکی یا میکروسکوپ و یا یک تن از دانش آب و صابون همه شما نیاز است. آب نیاز ندارد که داغ و هر صابون را انجام خواهد داد. راه صابون کار می کند این است که یک انتهای مولکول صابون متصل می شود و با آب و انتهای دیگر متصل به گریس در دست شما است. ویروس جدا شده که با گریس زمانی که صابون مولکول متصل به آن است. یک دانشمند به من آموخت این و به من آموخت که دست شستن به مدت 20 ثانیه.”

او افزود که “به یاد داشته باشید تنها یک راه وجود دارد برای رسیدن COVID-19 – اگر شما در تماس مستقیم با یک قطره از سرفه یا عطسه فرد آلوده و قطرات می یابد راه خود را به ما چشم و بینی و یا دهان. ناخالص است ، همین دلیل است که مردم نیاز به پوشش دهان خود را با آرنج خود را به دلیل COVID-19 همچنین می توانید زندگی می کنند در سطوح و یا به عنوان دانشمندان آنها تماس بگیرید – Fomites. Fomites عبارتند از: – جعبه های مقوایی فولاد ضد زنگ چنگال فرش ملافه و لباس. بسته به سطح COVID-19 زندگی می کنند وجود دارد از چند ساعت تا چند روز است. بنابراین پاک کردن سطوح است که اغلب استفاده می شود با یک ضد عفونی کننده. در اینجا قوانین که برای: اسپری منتظر چهار دقیقه و سپس آن را پاک کردن. بله, آن طول می کشد یک دقیقه برای یک ضد عفونی کننده به انجام کار خود را. اجتناب از دست زدن به صورت خود را. این آسان نیست اما این مهم است. چرا که اگر شما لمس یک سطح با دست های خود را و سپس شما صورت خود را لمس شما می توانید دریافت کنید. بنابراین برای قرار دادن آن را به سادگی به سلامت جامعه ما این است که کاملا به معنای واقعی کلمه در دست شما است. من می دانم که این کار سختی است و این جدید است و این ترسناک است اما شما واقعا می تواند در دفاع از خود و مردم شما را دوست دارم با یک صابون و یک مخزن آب و با گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی که در آن شما زندگی می کنند. همه ما می خواهید یک درمان است اما تا زمانی که ما یک ما نیاز به این باشد که برای هر یک از دیگر در حال حاضر شروع.”

سرایت بازیگران, Marion Cotillard, مت دیمون, Laurence Fishburne, Jude Law, Gwyneth Paltrow, کیت وینسلت, Bryan Cranston, Jennifer Ehle و Sanaa Lathan خواهد بود در پخش سونی PIX این جمعه در ساعت 7 بعد از ظهر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps. اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>