Coronavirus ترساندن: Ayesha Takia تبدیل هتل به قرنطینه مرکز

Coronavirus ترساندن: Ayesha Takia تبدیل هتل به قرنطینه مرکز – سرگرمی

به روز شده: Apr 18, 2020, 13:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

قبل از این, Sonu Sood تا به حال ارائه شده خود را Juhu هتل به بهداشت و درمان کارگران که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ayesha Takia with her husband Farhan Azmi. Image sourced from mid-day archives

Ayesha Takia با شوهرش Farhan Azmi. تصویر منابع از اواسط روز بایگانی

در زمانی که جهان در حال آمدن است با هم به مبارزه علیه مرگبار بیماری همه گیر کوروناویروس ما کارکنان بهداشتی درمانی در هند در حال پیدا کردن متحدان در بالیوود مشهور است. در حالی که B-شهر همواره در خط مقدم کمک به سوی دولت بودجه برای مبارزه با COVID-19 برخی را باز کرده اند تا خود را شخصی فضاهای شجاع ما کارکنان بهداشتی درمانی.

مورد در نقطه, بازیگر Ayesha Takia که به تازگی باز شده تا هتل برای کارکنان بهداشتی درمانی که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. پدر او در قانون politican ابو Azmi زمان به توییتر خود مسئولیت رسیدگی به اطلاعات است. “Alhamdulillah, من با خوشحالی به اطلاع رسانی است که به درخواست تعداد PI – Colaba ایستگاه پلیس تحویل داده من خلیج فارس هتل در Colaba به @mybmc & @mumbaipolice به عنوان یک قرنطینه مرکز پلیس پرسنل خدمت در جنوب بمبئی (sic).”

Takia شوهر Farhan Azmi نیز در زمان خود به حساب رسانه های اجتماعی و گفت: “خلیج فارس هتل سزاوار تشویق ایستاده برای پله تا هر زمان در طول زمان بحران. از پناه دادن به شورش قربانیان در سال 1993 بمبئی شورش از Dharavi, Pratiksha نگر & چندین مناطق دیگر از #بمبئی تا این روز در #covid_19 #مستند ارائه حفاظت به کسانی که از ما محافظت, @بمبئی.پلیس (sic).”

قبل از این, Sonu Sood تا به حال ارائه شده خود را Juhu هتل به بهداشت و درمان کارگران که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

 

 

 

مشاهده این پست در Instagram

🙏

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Sonu Sood (@sonu_sood) onApr 9, 2020 در 1:48بر PDT

Shah Rukh Khan, هم, باز کرد تا خود را به چهار طبقه فضای اداری برای گسترش BMC را قرنطینه مرکز. فضا مجهز به ملزومات برای قرنطینه کودکان و زنان و افراد مسن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de