Coronavirus ترساندن: Anup Jalota است در ترس از مراقبت های پزشکی ارائه شده توسط BMC

Coronavirus ترساندن: Anup Jalota است در ترس از مراقبت های پزشکی ارائه شده توسط BMC – سرگرمی

به روز شده: Apr 18, 2020, 12:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Anup Jalota نوشته شده “من گرفته بود به هتل سراب. یک تیم از پزشکان حضور داشتند به من. من درخواست تجدید نظر برای هر مسافر به همکاری و کمک در کنترل گسترش بیشتر این ویروس (sic).”

Anup Jalota

Anup Jalota

Anup Jalota فرود در بمبئی از لندن و در ترس از مراقبت های پزشکی ارائه شده توسط باشگاه برای شهروندان ارشد. خواننده نوشته شده “من گرفته بود به هتل سراب. یک تیم از پزشکان حضور داشتند به من. من درخواست تجدید نظر برای هر مسافر به همکاری و کمک در کنترل گسترش بیشتر این ویروس (sic).”

Anup Jalota این bhajan samraat شد را در اخبار خود را به اتهام ارتباط با arsen ostrovsky Matharu بود که بسیار جوانتر از او در Bigg Boss 12. این جفت ارز دیده می شد غرقه شدن در PDA در نشان می دهد که منجر به چندین مجادلات. آنها Matharu و Jalota شد به زودی اخراج شد و بعد از آن اعلام کرد که خود را “رابطه” چیزی جز یک “شوخی که رفت و به طرز وحشیانه ای اشتباه است“.

در یک چت با اواسط روز arsen ostrovsky Matharu بود گفت: “به عنوان نشان می دهد موضوع jodis من پیشنهاد کرد که Anupji همراه; ما یک گورو-shishya jodi. اما هنگامی که سلمان شد معرفی مشاوره ازدواج و مشاوره در باز کردن قسمت من شوخی که من می دانم Anupji سه سال است که ما با هم هستیم. Anupji به عقب گرفته شد و نه واکنش نشان می دهند. او واکنش نشان دادند و سپس این موضوع را به پایان رسید وجود دارد. من همچنان شوخی در داخل خانه و او همراه است. اما زمانی که او متوجه چیزهایی که قرار بود بیش از حد او ترسیده بود.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de