Coronavirus ترساندن: 56-سال-پیرمرد تست مثبت برای COVID-19 در Dharavi را زاغه

Coronavirus ترساندن: 56-سال-پیرمرد تست مثبت برای COVID-19 در Dharavi را زاغه – اخبار

به روز شده: May 01, 2020, 21:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مردی که هیچ سفر سابقه بستری در بخش سیون بیمارستان در مارس 29 و در مارس 1, او آزمایش مثبت برای COVID-19

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد در سراسر کشور یک مرد آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در بمبئی Dharavi منطقه است. در حال حاضر 56 سال است که تحت درمان در یک بیمارستان در بخش سیون. با توجه به منابع هشت تا ده نفر از اعضای خانواده بیمار قرار داده شده است در قرنطینه و کل ساختمان شده است مهر و موم کردن.

56 سال است که ساکن دکتر Baliga نگر SRA جامعه صاحب یک فروشگاه پوشاک در AKG نگر Dharavi. مردی که هیچ سفر سابقه بستری در بخش سیون بیمارستان در مارس 29 و در مارس 1, او آزمایش مثبت برای COVID-19.

مقامات محلی فرستاده اند اعضای خانواده و ساختمان اعضای سواب برای تست. BMC مقامات نیز شروع به ارائه مواد غذایی و سایر ملزومات به ساکنان ساختمان به عنوان آنها نمی تواند بیرون آمدن از ساختمان. مقامات همچنین آموزش همه شهروندان ارشد و بیماری تنفسی بیماران از Baliga نگر به آزمایش می شود برای رمان coronavirus.

با ورودی از Prajakta Kasale

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de