Coronavirus ترساندن: 33 جدید موارد مثبت ثبت شده در ماهاراشترا; افزایش شمار تلفات 13

Coronavirus ترساندن: 33 جدید موارد مثبت ثبت شده در ماهاراشترا; افزایش شمار تلفات 13 – اخبار

انتشار: May 01, 2020, 21:50 IST | سرپرستان | بمبئی

دولت تا کنون بریده 13 Covid-19 مرگ و میر از جمله 9 در بمبئی و در پلقر پونا و Buldhana

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

6-روز مرد, نوزاد, خود 26 ساله مادر یک پلیس و یک پرستار در میان 33 جدید Covid-19 موارد مثبت ثبت شده در ماهاراشترا در روز چهارشنبه در نظر گرفتن مجموع شماره 335, در حالی که بیشتر از یک شخص مرده در بمبئی, مقامات گفت.

نوزاد متولد شده در اواخر شب در 26 مارس در Chembur بیمارستان خصوصی که در آن بیمار تحت درمان بود و بعد از آن یافت Covid-19 مثبت کودک را پریشان پدر گفت: سرپرستان.

“ما خواسته شد که بلافاصله پس از ترک بیمارستان بود که در حال قرنطینه و پزشکان حاضر به حضور به ما. اما ما حاضر به ترک. گزارش از همسر و پسر ما آمد مثبت حدود نیمه شب و پس از آن ما در Kasturba بیمارستان. ما درخواست دولت برای اطمینان حاصل شود که مراقبت مناسب داده شده است به ما نوزاد پسر” ندبه پدر گفت.

این Covid-19 مرگ و میر در کشور به ضرب گلوله توسط دو روز چهارشنبه با در نظر گرفتن مجموع به 13. مرحوم شامل دو مرد 51 و 75 هر دو از بمبئی با و بدون سابقه سفر خارجی مقامات بهداشتی گفت.

در میان سایر بیماران در بر داشت مثبت در روز چهارشنبه شد یک پرستار و بیمار از شناخته شده بیمارستان خصوصی یک پلیس و یک مورد یک مرد آلوده از شدت متراکم Dharavi — بدنام آسیا به عنوان بزرگترین زاغه در مرکزی, Mumbai.

بيماران در چهار شنبه شامل 30 از بمبئی و 2 از پونا علاوه بر این یکی از Buldhana با دولت ضبط بالاترین جهش از 115 مورد در طی 36 ساعت از 220 به 335. علاوه بر بمبئی و پونا دیگر موارد در قهوهای مایل به زرد, Sangli, Nagpur, Ahmednagar, Yavatmal, Buldhana, Satara کولاپور, Aurangabad, Sindhudurg, معنوی, گندیا, جالگاون, Nashik, علاوه بر این یکی از گجرات.

دولت تا کنون بریده 13 Covid-19 مرگ و میر از جمله 9 در بمبئی و در پلقر پونا و Buldhana. مرحوم عبارتند از دولت جوانترین قربانی 40 سال, حومه خانه و ساز بدون سابقه سفر خارجی و medico در اوایل 80s گفت: مقامات.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و وزیر بهداشت راجش Tope باید دوباره به دادگاه تجدید نظر به مردم را به باقی می ماند در داخل و حفظ اجتماعی فاصله.

“”جنگ علیه coronavirus’ رسیده است یک مرحله بسیار مهم است و این زمان برای ورزش شدید احتیاطی. لطفا گام به گام از خانه خود را برای ایمنی خود را” CM التماس کرد.

مقامات نسبت به افزایش موارد در روز سه شنبه به بمبئی تراکم جمعیت به خصوص در پهن تیره رنگ های فقیرنشین با اتاق های اجاره ای که نیمی از پایتخت تجاری این کشور.

محله های فقیرنشین خانه میلیون ها نفر از مردم eking خارج وجود در تنگ محله های مشترک با امکانات بهداشتی کافی تامین آب و بدون فضاهای باز یا سبز ساخت آنها را به طور بالقوه زمینه مناسبی برای بیماری ها با کمی و یا بدون دامنه برای ‘اجتماعی فاصله’.

برای رسیدگی به مشکل جدی شهرداری کمیسر Praveen Pardeshi روز سه شنبه دستور داد requisitioning از همه محل خالی مانند آپارتمان ساختمان هتل لژ, باشگاه, کشتی, خوابگاهها, جامعه, سالن dharamshalas ، برای تبدیل آنها به مراکز قرنطینه برای کم خطر یا پر خطر زاغه نشينان که در تماس با Covid-19 بيمار.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de