Coronavirus: دریانوردی در دریاهای خشن! Dr Shervegar یک homoeopath شده است درمان در سراسر بیماران به صورت رایگان

Coronavirus: دریانوردی در دریاهای خشن! Dr Shervegar یک homoeopath شده است درمان در سراسر بیماران به صورت رایگان – ورزش

به روز شده: مه 23, 2020, 07:15 IST | Subodh Mayure | بمبئی

هند در بازی های آسیایی مدال نقره-پیروزی ملوان Dr Sweta Shervegar نادیده تصادف دوچرخه برای ادامه خدمت به نیازمندان در کمپ پزشکی رایگان در شهرستان.

Dr Sweta Shervegar at a medical camp in Girgaon recently

Dr Sweta Shervegar در یک اردوگاه پزشکی در Girgaon به تازگی

در حالی که اکثر ورزشکاران در سراسر جهان به دنبال راه هایی برای تمرین و یا قطار در طول این Coronavirus-مجبور مستند هند در بازی های آسیایی مدال نقره-پیروزی ملوان Dr Sweta Shervegar (28) مشغول خدمت به نیازمندان از طریق نجیب حرفه ای.

ماه گذشته Dr Shervegar کمک مشاور در اطراف 4,500 دستمزد روزانه کارگران از طریق تلفن و از طریق یک ابتکار توسط Navi Mumbai-بر اساس NGO Prabhat اعتماد. در سراسر دو هفته گذشته Dr Shervegar یک homoeopath شده است درمان حدود 250 بیماران به صورت رایگان و روزانه در اردوگاه های مختلف پزشکی در جنوب بمبئی. چنین فداکاری که حتی اخیر تصادف دوچرخه است و نه ضعیف روح او.

در صبح روز پنج شنبه در حالی که سوار به سمت Tardeo پلیس اردوگاه منطقه در بمبئی مرکزی برای نظارت بر بیماران در معاینه پزشکی مرکز Dr Shervegar دوچرخه سقوط یک تقسیم در نزدیکی مرکز شهر بازار به عنوان او تلاش برای جلوگیری از نزدیک شدن دوچرخهسواری.

“من با پوشیدن کلاه ایمنی اما دچار صدمات به دست راست من و گونه. وجود دارد برخی از تاثیر بر روی قفسه سینه که بیش از حد دردناک بود, بنابراین من یک X-ray انجام می شود. پس از آن من به رهبری بازگشت به اردوگاه پزشکی که در آن وجود دارد بیش از 50 بيمار که تا به حال حضور داشتند به” Shervegar که ساکن در Mazagaon گفت: اواسط روز است.

 Dr Shervegar
Dr Shervegar

“به عنوان کل کشور پزشکی تمرکز بر Coronavirus بیماران مهم است که بیماران دیگر نیست نادیده گرفته شده بنابراین من انجام من کمی به کمک در این حوزه است. من درخواست پزشکان دیگر به جلو آمده و حضور منظم بیماران که بسیار می ترسم از این وضعیت همه گیر” گفت: Shervegar یک شیو Chhatrapati awardee که پس از مدال نقره خود را نشان می دهد در سال 2018 جاکارتا در بازی های آسیایی, آمد تا با یکی دیگر از مدال نقره-برنده عملکرد در مسابقات قهرمانی آسیا در شنژن چین در سال گذشته است.

Dr Shervegar نقش قدردانی شده توسط اعضای شیو سنا که سازماندهی این کمپ پزشکی. “دکتر Sweta است که در اینجا روزانه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر. او در حال انجام یک کار ستودنی. اینکه یک ورزشکار بین المللی او تعهد و نظم و انضباط مثال زدنی است به عنوان دانش پزشکی خود گفت:” شیو سنا Vibhag Pramukh, Pandurang Sapkal.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im