Coronavirus: پاکستان سوابق 54,601 موارد; 1,133 مرگ و میر

Coronavirus: پاکستان سوابق 54,601 موارد; 1,133 مرگ و میر – اخبار

به روز شده: مه 25, 2020, 08:12 IST | سازمان | اسلام آباد

نخست وزیر پاکستان دستیار ویژه بر سلامت ظفر میرزا در روز جمعه گفت: این عفونت مرگبار ادامه خواهد داد برای ضرب اگر اقدامات احتیاطی گرفته شده

People hug each other after Eid prayers in Lahore. Pic/AFP

مردم در آغوش یکدیگر پس از نماز عید در لاهور. عکس/AFP

پاکستان ثبت شده 32 coronavirus مربوط به مرگ و میر در طول 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل مرگ و میر در کشور به 1,133 وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه. تعداد کل COVID-19 بيمار در پاکستان نیز شروع به پریدن کرد به 54,601 آن گفت.

سند گزارش حداکثر تعداد 21,645 coronavirus موارد پس از پنجاب در 19,557, خیبر-Pakhtukhwa در 7,685 بلوچستان در 3,306 اسلام آباد در 1,592 گلگت-بلتستان در 619 و پاکستان-کشمیر تحت اشغال (PoK) در 197. با توجه به وزارت بهداشت و درمان 17,198 coronavirus بیماران بهبود یافته اند و 473,607 آزمون از جمله 12,915 در 24 ساعت گذشته بوده است انجام شده تا کنون.

دولت نیز با صدور دستورالعمل دقیق به رعایت اجتماعی فاصله در حالی که ارائه عید دعا و خواسته مردم برای جلوگیری از بازدید از بستگان و میزبانی احزاب است. عید جماعت برگزار شد در مکان های باز مساجد و Eidgahs در تمام شهرها و شهرهای بزرگ در حالی که زیر سخت دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه.

نخست وزیر پاکستان دستیار ویژه بر سلامت ظفر میرزا در روز جمعه گفت: این عفونت مرگبار ادامه خواهد داد برای ضرب اگر اقدامات احتیاطی گرفته شده است. اوایل این ماه دولت اعلام کرده بود بلند کردن اجسام از سراسر کشور مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس در مراحل حتی به عنوان عفونت در ادامه به افزایش در کشور است. نخست وزیر عمران خان ذکر کرده اقتصادی ویران کردن ویروس محدودیت تا به حال ایجاد اغتشاش در شهروندان به عنوان دلیل این تصمیم است.

نخست وزیر روز شنبه به خواست پاکستانی ها به چشم پوشیدن سنتی عید جشن با در نظر گرفتن صدها نفر از مرگ و میر ناشی از کروناویروس و زندگی از دست رفته در روز جمعه سقوط هواپیما در کراچی. نود و هفت نفر از جمله نه نفر کشته شدند و دو مسافر به طور معجزه آسایی جان سالم به در تصادف آتشین زمانی که خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما با 99 مسافران در هیئت مدیره سقوط به یک پرجمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی. بسیاری از قربانیان در سفر بودند خانه برای جشن عید.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im