شیوع کروناویروس: زویا اختر و شرکت تماس خاموش مقصد عروسی

شیوع کروناویروس: زویا اختر و شرکت تماس خاموش مقصد عروسی – سرگرمی

به روز شده: Mar 13, 2020, 07:07 IST | Mohar باسو | بمبئی

ساقه های ساخته شده در بهشت 2 بود که به پا زدن کردن در ماه آینده در اروپا به تعویق افتاد و پس از دولت موقت تعلیق سفر ویزا.

A still from Made In Heaven

هنوز هم از ساخته شده در بهشت

با تعداد coronavirus موارد افزایش به 73 در هند اثر موج دار شدن می تواند به خوبی احساس می شود در شوهای. حتی به عنوان سازندگان بزرگ-بلیط تابستان فیلم را آغاز کرده اند تعویق انداختن خود به انتشار چند شاخه هستند که لغو شد در پی این بیماری همه گیر. در میان بسیاری از پروژه های تحت تاثیر زویا اختر و Reema Kagti را بسیار دوست داشتنی سری ساخته شده در بهشت است. اواسط روز آموخته است که فصل دوم Sobhita Dhulipala و آرجون ماتور-خوی نشان می دهد که برای رفتن به طبقه بعدی ماه است که در حال حاضر به تعویق افتاده است. این توسعه می آید در نور دولت تعلیق تقریبا همه رواديد سفر از امروز شروع, در تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

معلوم است فصل دوم عروسی درام بود که در اروپا با برنامه های جریان سر به مناطق توسط هفته اول آوریل است. یک منبع نزدیک به تولید نشان می دهد “این دفعه اسکریپت طراحی شده است که بیشتر شامل مراسم عروسی مقصد. واحد به رهبری زویا Reema و Nitya Mehra, برنامه ریزی برای شلیک در نقاط مختلف اروپا از جمله اسپانیا و ایتالیا. با توجه به این مستند در برخی کشورها در اروپا و آخرین تعلیق ویزا در هند, برنامه باقی می ماند تا لغو ممکن است. تنها پس از مارس خواهد این تیم را به یک تماس در زمانی که آنها می توانند سر کار.”

pic

یک واحد دست به اطلاع که این تیم بود فکر لگد زدن به فیلمبرداری با یک برنامه در شمال هند و در نتیجه نه از دست دادن زمان. “اما همه توافق کردند که با توجه به سناریوی آن را امن تر برای به تعویق انداختن شلیک در مجموع تا زمانی که وضعیت بهتر می شود.” این حرکت تاثیر نشان می دهد آزاد است. در ابتدا میله میله به رها کردن آنلاین در ژانویه 2021 سازندگان ظاهرا در حال حاضر eyeing اواسط 2021 انتشار.

اواسط روز رسیده به آمازون نخست و اختر که باقی مانده است از نظر در دسترس نیست.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im