شیوع کروناویروس: جوانترین بیمار در یک دعوا COVID-19 بازگشت به خانه Kalyan

شیوع کروناویروس: جوانترین بیمار در یک دعوا COVID-19 بازگشت به خانه Kalyan – اخبار

به روز شده: May 01, 2020, 15:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

او مرخص شد و پیوست شد با همسر و جزئی دختر هر دو از آنها نیز آزمایش مثبت برای Coronavirus و پس از بهبود.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

یک زن 38 ساله متخصصین و اهل فن از Kalyan یکی از جوانترین افرادی که قرار بود در ونتيلاتور با وجود اینکه یک غیر سیگاری و بدون داشتن زمینه بیماری مرخص شد در روز سه شنبه, به گزارش تایمز هند.

او در میان بحرانی بیمارانی که به خانه رفت تمام شده است. او مرخص شد از Jaslok بیمارستان و پیوست شد با همسر و جزئی دختر هر دو از آنها نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اما آنها در حال حاضر recoevered. خود را پزشک معالج دکتر Om Srivastava گفت که حتی بیمارانی که بسیار مریض می تواند غلبه بر این بیماری است.

متخصصین و اهل فن گفت که او نمی توانست باور کند که او در مبارزه برای زندگی از یک هفته پیش. او گفت: “من احساس می کنم کاملا خوب در حال حاضر و تنها راه من بود قبل از عفونت است. من نمی توانم تشکر از پزشکان به اندازه کافی به من یک زندگی جدید است.”

این مرد تا به حال آزمایش مثبت پس از بازگشت از آمریکا. همه همکارانش فرستاده شد در یک کار از خانه آرایش حتی به عنوان همکاران خود و اعضای خانواده صف در Kasturba بیمارستان برای آزمایش. او دختر بزرگتر فرار عفونت و رفت و به جای او بومی در سولاپور.

او اضافه کرد که در حالی که او پشیمان آلوده خود خانواده Kasturba بیمارستان تسهیلات به او شجاعت به مبارزه با این بیماری است. او گفت: “حتی زمانی که من منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه, من می تواند یک نگاه اجمالی از دختر من و همسر. آن را به من داد حمایت عاطفی است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im