شیوع کروناویروس: جهان در مواجهه با بزرگترین بحران پس از دو جنگ جهانی می گوید نارندرا

شیوع کروناویروس: جهان در مواجهه با بزرگترین بحران پس از دو جنگ جهانی می گوید: Narendra Modi – اخبار

به روز شده: Jun 01, 2020, 15:21 IST | سرپرستان | بمبئی

قدردانی از تلاش های جامعه پزشکی مودی گفت: ریشه هند در مبارزه با Covid است کار سخت از جامعه پزشکی و تاج رزمندگان

Prime Minister Narendra Modi. Picture/Twitter ANI

نخست وزیر نارندرا. عکس/توییتر آنی

نارندرا نخست وزیر گفته است که جهان با آن مواجه است خود بزرگترین بحران پس از دو جنگ جهانی میان Covid بیماری همه گیر. او پرداختن بنگلور تیم اول دانشگاه یا دانشکده نقره جشن جشن در روز دوشنبه. “مانند تغییر جهان قبل و بعد از جنگ جهانی همان راه قبل و بعد Covid جهان متفاوت خواهد بود” مودی گفت: از طریق یک لینک ویدئو در حالی که افتتاح 25 سال جشن راجیو گاندی دانشگاه علوم سلامت (RGUHS).

قدردانی از تلاش های جامعه پزشکی مودی گفت: ریشه هند در مبارزه با Covid است کار سخت از جامعه پزشکی و تاج رزمندگان. “در واقع پزشکان و کارکنان پزشکی مانند سربازان اما بدون سرباز یونیفرم,” مودی گفت. کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa فرماندار Vajubhai Vala, پزشکی, وزیر آموزش و پرورش K. Sudhakar معاون وزیر C. N. Ashwathnarayan از جمله افرادی بودند که در این رویداد شرکت کردند.

حفظ فاصله فیزیکی و با پوشیدن ماسک رهبران نشسته دور از هم گوش دادن به مودی صحبت می کنند در یک صفحه نمایش غول. “شرکت در نقره ای جشن از RGUHS همراه با Vala و Yediyurappa. مودی افتتاح این رویداد و خطاب به جمع ایم” Sudhakar.

Sudhakar گفت: نخست وزیر خواهد شد پرچم خاموش ‘Covid19 نوآوری چالش Hackathon’ همکاری با استعداد ذهن از برترین موسسات به نمایش گذاشتن راه حل.

دولت تاسیس تیم اول دانشگاه یا دانشکده پزشکی از طریق راجیو گاندی بهداشت دانشگاه علوم, عمل, 1994 با هدف راه اندازی یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده با هدف مناسب سیستماتیک آموزش و پرورش, آموزش, آموزش و پژوهش در پزشکی مدرن است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>