شیوع کروناویروس: با ممنوعیت های اعمال شده در خودرو و تاکسی, چگونه Mumbaikars خواهد رفت و آمد?

شیوع کروناویروس: با ممنوعیت های اعمال شده در خودرو و تاکسی, چگونه Mumbaikars خواهد رفت و آمد? – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020, 09:05 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

شیوع کروناویروس با ممنوعیت های اعمال شده در خودرو و تاکسی چگونه Mumbaikars خواهد رفت و آمد

BEST buses are used by essential workers leaving common man with no option for commute

بهترین اتوبوس ها استفاده می شود ضروری کارگران ترک مشترک با هیچ گزینه ای برای رفت و آمد

در میان افزایش موارد COVID-19 در بمبئی دولت در اینجا تحمیل جدیدتر قوانین و مقررات و دستورالعمل در هر حال حاضر و پس از آن اخیرا افزایش گلایه از بیش از یک کرور ساکنان شهر. RTI فعال آنیل Galgali اتحاد شات کردن درخواست به وزیر Uddhav Thackeray به آنها را دوباره بازسازی شد به زودی.

در آن جدیدترین بهینه سازی مقررات ماهاراشترا دولت در حال حاضر ممنوع اتومبیل و تاکسی در دستور صادر شده برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.. “هنگام حرکت خودرو و تاکسی شده اند به شدت محدود شده است, پس چگونه خواهد Mumbaikars مقابله کردن در وضعیت اضطراری؟” این سوال مطرح شده با اشاره RTI فعال آنیل Galgali.

Galgali گفت که این جنبش از دیگر وسایل حمل و نقل مانند قطار محلی مترو و غیره شده اند منجمد. بهترین اتوبوس ها اجازه نمی دهد تا مشترک Mumbaikars. وضعیت بدترین دولت در حال حاضر ممنوع حرکت اتومبیل و تاکسی بود که تنها گزینه برای رفت و آمد برای مردم عادی در بمبئی به هر شهروند ندارد یک ماشین شخصی.

Galgali بیشتر تاکید کرد که اغلب مردم برای رفتن به بیمارستان و در پی جدید حساس حرکت مردم نمی توانند کرایه تاکسی و یا کالسکه. پس چه گزینه قبل از آنها ؟ دولت ساخته شده است که هر جایگزین ترتیب تا کنون ناشی در چنین وضعیت اضطراری.

Galgali خواستار لغو ممنوعیت بر حرکت اتومبیل و تاکسی. او نوشته است نامه ای به وزیر Uddhav Thackeray, حمل و نقل, وزیر Adv آنیل Parb رئیس اتاق Ajoy مهتا و کمیسر حمل و نقل Shekhar Channe در این زمینه و درخواست آنها را به تجدید نظر در ممنوعیت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>