شیوع کروناویروس: هشدار از COVID-19 ‘دوم اوج’ به عنوان مستندات سهولت

شیوع کروناویروس: هشدار از COVID-19 ‘دوم اوج’ به عنوان مستندات سهولت – اخبار

به روز شده: مه 26, 2020, 16:17 IST | سرپرستان | بمبئی

کارشناسان گفته اند که بدون یک واکسن به مردم ایمنی, عفونت می تواند به افزایش دوباره زمانی که اجتماعی-فاصله اقدامات آرام

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

کشور می تواند دیدن یک دوم “اوج” از coronavirus موارد در اولین موج همه گیر اگر مستند محدودیت برداشته شد بیش از حد به زودی سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است. مایک رایان که سر از اورژانس گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه که جهانی شد “درست در وسط موج اول” بی بی سی گزارش داد. او گفت: از آنجا که این بیماری بود “هنوز در راه”, کشور نیاز به آگاه باشید که “این بیماری می تواند پرش به بالا در هر زمان”.

“ما می توانیم فرض که فقط به دلیل این بیماری در راه را به پایین در حال حاضر که آن را به نگه داشتن رفتن به پایین” رایان گفت. وجود خواهد داشت تعدادی از ماه برای آماده شدن برای یک دوم اوج او اضافه شده است. استارک هشدار می آید به عنوان کشور در سراسر جهان به تدریج شروع به سهولت مستند محدودیت اجازه می دهد به بازگشایی مغازه ها و گروه های زیادی از مردم به جمع آوری.

کارشناسان گفته اند که بدون یک واکسن به مردم ایمنی, عفونت می تواند به افزایش دوباره زمانی که اجتماعی-فاصله اقدامات آرام هستند. رایان گفت: کشورهایی که در آن موارد در حال کاهش است باید با استفاده از این زمان به توسعه موثر ردیابی-و-آزمون رژیم به “اطمینان حاصل شود که ما همچنان در یک مسیر رو به پایین و ما لازم نیست فوری دوم اوج”.

همچنین در دوشنبه Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت: یک کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین (HCQ) در COVID-19 بيمار آمده است به “توقف موقت” در حالی که اطلاعات ایمنی از ضد مالاریا مواد مخدر بود که مورد بررسی قرار گرفت.

با توجه به این که رئیس لانست مجله پزشکی on May 22 منتشر کرده بود یک مطالعه مشاهدهای در HCQ و کلروکين و اثرات آن بر COVID-19 بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است به گزارش شین هوا اخبار آژانس.

نویسندگان این مطالعه گزارش شده است که در میان بیماران دریافت کننده این دارو استفاده می شود که به تنهایی و یا با یک macrolide آنها برآورد بالاتر مرگ و میر. “اجرایی گروه همبستگی دادگاه به نمایندگی از 10 از کشورهای شرکت کننده ملاقات روز شنبه (May 23) و موافقت کرده است که به بررسی و تجزیه و تحلیل جامع و ارزيابی انتقادی از تمام شواهد موجود در سطح جهان” Tedros گفت: در مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

این تحولات به عنوان تعداد کل جهانی COVID-19 مورد افزایش یافته است به 5,508,904 با 346,508 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im