شیوع کروناویروس: غربی راه آهن آماده بمبئی اول جداسازی راه آهن مربی برای مبارزه با COVID-19

شیوع کروناویروس: غربی راه آهن آماده بمبئی اول جداسازی راه آهن مربی برای مبارزه با COVID-19 – اخبار

به روز شده: May 03, 2020, 18:24 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

هر کابین خواهد شد ارائه شده با سه dustbins با عمل پلک قرمز و آبی و زرد رنگ مناسب پوشیده شده با کیسه زباله

غربی راه آهن آماده کرده بمبئی اول جداسازی راه آهن مربی در آن پایین تر پارل کارگاه طبق دستورالعمل هیئت مدیره راه آهن. غربی راه آهن را هدف قرار داده است به انجام در مجموع 460 مربیان و مربیان انتخاب شده غیر AC جای خواب و کلی کلاس دوم مربیان است. از این 460 مربیان 170 خواهد بود انجام شده توسط بمبئی را بدست آورد.

به عنوان بخشی از COVID-19 آمادگی راه آهن هند تصمیم گرفته است برای تغییر 20,000 مربیان به قرنطینه/ جداسازی مربیان به تقویت قرنطینه امکانات ایجاد شده در سراسر کشور. این تغییر 20,000 مربیان می تواند تا حد 3.2 لاخ ممکن است تخت برای جداسازی نیاز دارد. در اولین مرحله کار بر روی اصلاح 5000 مربیان انجام شده است; که در حال تبدیل به قرنطینه/ جداسازی مربیان است. این 5000 مربیان را یک ظرفیت به جای تا 80,000 تخت. یک مربی انتظار می رود که 16 تخت برای جداسازی.

Isolation-Coaches
یک سبک هندی توالت تبدیل خواهد شد به یک اتاق برای COVID-19 بيمار

غربی راه آهن نیز تصمیم به تبدیل های موجود مربیان به جداسازی بخش است. غربی راه آهن با هدف به انجام 460 مربیان در عرض یک هفته به عنوان تصمیم توسط وزارت راه آهن برای حمایت از ما و تیم پزشکی.

با توجه به Ravinder Bhakar رئیس روابط عمومی افسر غربی راه آهن “غربی راه آهن را هدف قرار داده است به انجام مجموع 460 مربیان و مربیان انتخاب شده غیر AC جای خواب و کلی کلاس دوم مربیان است. از این 460 مربیان 170 خواهد بود انجام شده توسط بمبئی را بدست آورد در حالی که 45 توسط وادودارا 75 توسط رتلام, 70 توسط احمدآباد 20 توسط راجکوت و 80 توسط باونگر را بدست آورد. در این ماموریت کل منطقه یعنی تمام کارگاه ها و مربیان در انبار در حال کار بر روی آن است. وجود دارد بسیاری از محدودیت های برای گرفتن مواد از باز کردن بازار به عنوان بازار بسته شد و مردم در حال آمدن به ارائه با توجه به قفل کردن. راه آهن است که با قرار دادن بهترین تلاش برای تکمیل مربیان در اولویت طوری که وجود دارد هیچ کمبود جداسازی مراکز/تخت. اولین نمونه آماده شده به عنوان در هر دستورالعمل توسط هیئت مدیره راه آهن آماده است در باونگر کارگاه. هر دو وسط صندلی برداشته شده در هر کابین. فوق العاده دارندگان بطری باید ارائه شده در هر کابین برای برگزاری تجهیزات پزشکی و دو برای هر اسکله.”

Rail-Bed
پیشنهاد 20,000 مربیان قادر خواهد بود به جای upto 3.2 لاخ ممکن است تخت برای isloation خدمات

“فوق العاده 3 peg کت قلاب در هر کابین 2 می شود ارائه شده است. پشه می شود ارائه شده بر روی ویندوز برای جلوگیری از ورود پشه به داخل و تهویه مناسب بیش از حد. هر کابین خواهد شد ارائه شده با سه dustbins با عمل پلک قرمز و آبی و زرد رنگ مناسب پوشیده شده با کیسه زباله” Bhakar اضافه شده

یکی از سبک هندی توالت تبدیل خواهد شد به یک اتاق. از آن خواهد شد مجهز به سطل لیوان و تلگراف صابون. شیپور خاموشی با آسانسور نوع رسیدگی خواهد بود ارائه شده در سرویس بهداشتی. شبیه شیپور خاموشی برای ارائه در ارتفاع مناسب به طوری که سطل پر می شوند. اولین کابین در نزدیکی حمام کردن اتاق باید با ارائه دو بیمارستان/ پلاستیک پرده متقاطع در راهرو به طوری که ورود و خروج به تمام هشت اسکله کابین می توان به نمایش خاموش است.

Rail-Oxygen
راه آهن جداسازی مربی نیز, فروشگاه اتاق برای medicos

این کابین استفاده می شود به عنوان فروشگاه/امدادگران منطقه است. دو سیلندر اکسیژن نیز ارائه شده توسط گروه پزشکی که برای آن مناسب بستن ترتیب در کنار اسکله پهلو از این کابین است ارائه می شود. برای عایق کاری از مربیان بامبو/Khus تشک باید ضمیمه/ جا به جا در سقف و هر طرف از مربی بالا و پایین ویندوز برای محافظت از اثر گرما در داخل مربی. همه شارژ امتیاز برای لپ تاپ و تلفن همراه خواهد بود و عملکردی چنین ملایمت اتصالات هر زمان که مربیان requisitioned.

در اینجا نگاهی به چند ویژگی های اصلی مربیان:

  • یک دستشویی تبدیل به داخل اتاق مجهز به حمام کردن امکانات
  • ارائه شیرهای آب است که می تواند توسط آرنج
  • ارائه و پای عمل و گرد و غبار سطل
  • پرده پلاستیکی
  • اضافی حلق آویز ترتیبات برای استفاده از تجهیزات پزشکی
  • پشه بند بر روی ویندوز
  • فروشگاه اتاق برای medicos
  • برگزاری ترتیبات سیلندر اکسیژن
  • وسط اسکله در حال حذف از خواب مربیان به جای بیماران.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>