Coronavirus شیوع بیماری های ویروسی را نشان می دهد تامیل نادو پلیس آموزش منحصر به فرد درس به مستند متخلفان

Coronavirus شیوع بیماری های ویروسی را نشان می دهد تامیل نادو پلیس آموزش منحصر به فرد درس به مستند متخلفان – اخبار

به روز شده: Apr 26, 2020, 13:43 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در سه دقیقه و 50 ثانیه تصویری, کلیپ, افسران پلیس از تیروپور پلیس دیده می شود توقف مردم رومینگ آزادانه و بدون ماسک صورت در میان مستند در سراسر کشور

A screengrab of the viral video shows Tiruppur Police teaching lesson to people breaking lockdown rules across the state

یک screengrab از ویروسی تصویری را نشان می دهد تیروپور پلیس آموزش درس به مردم شکستن قفل قوانین در سراسر کشور

یک ابتکار منحصر به فرد توسط تامیل نادو را تیروپور پلیس به آموزش مستند مجرم درس و ایجاد آگاهی در مورد گسترش این رمان coronavirus به اینترنت توسط طوفان گرفته شده. ویروسی به اشتراک گذاشته شده توسط meme صفحه را در Facebook نشان می دهد افسران پلیس در تامیل نادو آموزش مردم نقض مستند دستورالعمل یک درس برای زندگی است.

در سه دقیقه و 50 ثانیه تصویری, کلیپ, افسران پلیس از تیروپور پلیس دیده می شود توقف مردم رومینگ آزادانه و بدون ماسک صورت در میان مستند در سراسر کشور است. به منظور آموزش درس به آن هجوم مستند قوانین تامیل نادو پلیس آمد تا با خود ابتکار منحصر به فرد است که قدردانی توسط شهروندان.

به عنوان ویدیو حرکت رو به جلو افسران پلیس دیده می شود فشار مستند متخلفان به یک آمبولانس است که یک انسان نما به عنوان یک COVID-19 بیمار است. هنگامی که فشار داخل متخلفان دیده می شود التماس افسران به اجازه دهید آنها را می آید از آمبولانس ون.

خنده دار و در عین حال خلاق ویدئو به پایان می رسد با یک افسر پلیس درخواست تجدید نظر به مردم نمی پرسه زدن بدون ماسک صورت. افسر می گوید: “زمانی که شما پرسه زدن در اطراف هر کسی می تواند این رمان coronavirus و شما نمی دانند ممکن است. دولت و مقامات پلیس شده اند با تاکید بر اهمیت ماندن در داخل خانه. اگر در همه شما نیاز به آمده به خرید ملزومات لطفا ماسک می پوشند.”

های خنده دار تصویری که با هدف ایجاد آگاهی برای مبارزه با گسترش COVID-19 را به دست آورد بیش از 2.3 میلیون بازدید و حدود 73 هزار سهام. صدها نفر از مردم در زمان به بخش نظرات این ویدئو ویروسی به ذکر تامیل نادو پلیس و ستایش خود ابتکار منحصر به فرد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im