Coronavirus شیوع بیماری های ویروسی را نشان می دهد افسر ارتش در تمجید پلیس, توزیع شیرینی

Coronavirus شیوع بیماری های ویروسی را نشان می دهد افسر ارتش در تمجید پلیس, توزیع شیرینی – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 14:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این کثیرالانتشار تصویری برای اولین بار ارسال شده توسط بیکانر پلیس نشان می دهد افسر پرداختن به پلیس و گارد پرسنل جایی که او شنیده است گفت: “ما همه افتخار پلیس هند برای کار خوب است.”

A screengrab from the video posted by Bikaner Police on Twitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط بیکانر پلیس در توییتر

به عنوان کارگران ضروری از جمله بهداشت و درمان کارکنان مدنی کارکنان و افسران پلیس در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در خط مقدم پیام های تجلیل و قدردانی, قدردانی و ادای احترام در حال ریختن برای آنها از مردم در سراسر جهان. یک ویدئو شامل یک افسر ارتش هند در تمجید از تلاش های ماموران پلیس در میان این مستند با توزیع شیرینی در میان پلیس و گارد پرسنل تبدیل به ویروسی

این کثیرالانتشار تصویری که برای اولین بار ارسال شده توسط بیکانر پلیس از چند روز پیش نشان می دهد افسر پرداختن به پلیس و گارد پرسنل جایی که او شنیده است گفت: “ما همه افتخار پلیس هند برای کار خوب است.” او سپس دست یک جعبه شیرینی به آنها به عنوان یک هدیه و می رود به سپاس خود را از تلاش های صورت گرفته برای مهار این بیماری همه گیر. “در حالی که همه نگران است در این زمان از COVID شما تنها نیروی کار با آرامش,” ارتش, افسر گفت.

“ما با تشکر از شما” ارتش افسر گفت که در ادامه به دستور اصالح به توزیع دیگر جعبه شیرینی در میان پرسنل.

عنوان این ویدئو ارسال شده توسط بیکانر پلیس آمده است: “ارتش ادای احترام به ما تاج رزمندگان برای شجاعت خود را نمایش داده شده در وظیفه است.”

این ویدئو ارسال شده در چهار شنبه دست آورد 5,700 انداز با 449 دوست دارد و ترجمه 104 بار. در نظرات کاربران خود را پرداخت ادای احترام به ارتش و پلیس و قدردانی تلاش های خود را.

شما چه فکر میکنید در مورد این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im