شیوع کروناویروس: سبزیجات به Pandits, همه چیز در دسترس آنلاین در پتنا

شیوع کروناویروس: سبزیجات به Pandits, همه چیز در دسترس آنلاین در پتنا – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 14:07 IST | سرپرستان | بمبئی

پتنا سبد آوردن Pandits, آرایشگران برق به خانه ها در این مستند. مردم سفارش کالا در واتساپ یا از طریق شرکت های برنامه

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط دولت در مورد عفونت کرونا ويروسی شده اند, آرام, اما بازار در بسیاری از مناطق پتنا هنوز بسته است. علاوه بر این مردم هنوز هم اجتناب از رفتن به جایی که بازارها باز هستند.

در چنین شرایطی به منظور کاهش ناراحتی به مردم در این مستند یک نوع جدید از کسب و کار آغاز شده است در پتنا که در آن بسیاری از محلی e-commerce شرکت ها تحویل کالا در آستان. نه تنها این, این شرکت ها در حال ارائه امکانات دیگر مانند آرایشگر, آرایشگر, برق و پاندیت که بازدید در صفحه اصلی در صورت درخواست.

بسیاری از شرکت ها مانند K Mart, Patna, سبد مرغ Wala در حال تهیه جیره غذایی و سبزیجات و میوه ها و همچنین محصولات لبنی و غیر سبزی موارد در افراد آستان.

پتنا سبد آوردن Pandits, آرایشگران برق به خانه ها در این مستند. مردم سفارش کالا در واتساپ یا از طریق شرکت های برنامه است. این سرویس نه تنها ارائه آستان امکانات به مردم است اما همچنین کمک در ایجاد اشتغال است. آن است که به طور قابل توجهی کاهش بار ترافیک در جاده ها.

Abhinav دس از پتنا سبد گفت: سرپرستان که در طول مستند او متوجه شد که مردم به خصوص افراد مسن زندگی به تنهایی در خانه مورد نیاز ارائه می شود با چیزهایی که لازم است در خانه. این امر می تواند کمک بزرگی به آنها است. پس از آن او طناب در برخی از مغازه داران و شروع این کسب و کار.

داس نرم افزار مهندس گفت که نه تنها اجتماعی فاصله گرفتن از مراقبت است که در این کار بلکه کیفیت و بهداشت محصولات است که به شدت حفظ شود. او اطلاع داد که 10-15 نفر نیز اشتغال از طریق این کار.

او گفت: “با Patna, سبد خرید, نرم افزار, شما می توانید اقلام ضروری مانند جیره غذایی و سبزیجات و میوه ها و محصولات لبنی و دارو و pooja مواد در خانه نشسته است. جدای از این, برق و لوله کش آرایشگران صفحه اصلی مایع ادارات و Pandits می توان به نام خانه.”

Das ادعا کرد که تمام موارد ارائه شده در قیمت عادلانه. او گفت که این برنامه ثابت شده است بسیار مفید برای افراد مسن. او افزود: “من شروع به این کار نیست برای سود, اما برای تسهیل مردم است.”

Abhishek Sahai K مارت گفت که کالاهای عرضه شده در یک تا دو ساعت پس از دریافت سفارش آنلاین. او گفت که یک تیم کامل است که مشغول این کار است. همچنین, هیچ کس تنها به پرداخت اضافی روپیه برای این مرکز است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>