شیوع کروناویروس: اوتار پرادش ضرب و شتم مرگ برای گرفتن تاج آزمون انجام می شود

شیوع کروناویروس: اوتار پرادش ضرب و شتم مرگ برای گرفتن تاج آزمون انجام می شود – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020, 11:08 IST | سرپرستان | بمبئی

با توجه به گزارش Manjeet درگذشت به علت آسیب به سر. او نمونه جمع آوری شده برای یک Coronavirus آزمون توسط پزشکان در طول درمان

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

یک مرد درگذشت و پس از او مورد حمله قرار گرفت او عموزاده گفته برای گرفتن تست شده برای Coronavirus پس از بازگشت از دهلی نو. این حادثه در محل Malakpur روستا در بیجنر منطقه. Manjeet Singh (23) روز جمعه درگذشت و در طول درمان در مرتا.

شاه در حال حاضر ثبت شده است در برابر Manjeet عموزاده, Kapil و Manoj خود مادر Puniya و Manoj همسر دالی در Nahtaur ایستگاه پلیس در شکایت پدر متوفی Kalyan سینگ در روز یکشنبه.

شو, Nahtaur ایستگاه پلیس Satya پراکاش سینگ گفت که بازداشت شده اند ساخته شده است. با توجه به گزارش Manjeet درگذشت به علت آسیب به سر. او نمونه جمع آوری شده برای یک Coronavirus آزمون توسط پزشکان در طول درمان.

اضافی, SP, بیجنر سانجی کومار گفت: او قرار گرفتند حرارتی غربالگری هنگامی که او رسیده بیجنر در مارس 19 از دهلی نو است. گزارش منفی بود تا خود نمونه جمع آوری شده است.

شو Satya پراکاش سینگ گفت: “پس از بازگشت خود Kapil و Manoj به طور منظم درخواست Manjeet به آزمون خود را انجام می شود. روز پنجشنبه عموزاده دوباره پرسید Manjeet به آزمون خود را انجام داده و پس از آن بحث در گرفت بین آنها است.”

“متهم آورده چوب و شروع به زدن Manjeet. او دچار صدمات سر و شانه است. زمانی که Manjeet افتاد ناخودآگاه او را با عجله به بیمارستان دولتی توسط پدر و مادر خود را که در آن او در برابر صدمات یک روز بعد گفت:” سینگ.

افسر ارشد پزشکی بیجنر Dr Vijay Yadav گفت که او “بدون اطلاعات” در مورد این موضوع.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im