شیوع کروناویروس: ما موارد بالا 900,000, مرگ و میر, لمس 52,000

شیوع کروناویروس: ما موارد بالا 900,000, مرگ و میر, لمس 52,000 – اخبار

به روز شده: Apr 26, 2020, 13:53 IST | سرپرستان | واشنگتن

در سراسر جهان بیش از 200 ، 000 نفر از این بیماری همانطور که از شنبه در میان بیش از 2.8 میلیون نفر نشان داد CSSE داده

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

بیش از 900,000 مردم با آلوده رمان coronavirus (COVID-19) به عنوان روز شنبه در ایالات متحده با مرگ و میر بیش از 52,000 در حالی که یک مطالعه جدید نشان داد که این ویروس به احتمال زیاد در چند شهر ایالات متحده “به مراتب زودتر” از آمریکایی ها می دانستند.

تعداد COVID-19 نفر در کشور رسیده 905,364 از 10.30 صبح (1430 به وقت تهران) و در مجموع 52,042 مرگ و میر مربوط به بیماری ثبت شد با توجه به مرکز سیستم های علوم و مهندسی (CSSE) در دانشگاه جانز هاپکینز, Xinhua news agency گزارش.

نیویورک باقی مانده است که سخت ترین ضربه را در امور 271,590 موارد و 21,411 مرگ و میر. نیوجرسی به شرح زیر است, با 102,196 موارد و 5,683 مرگ و میر. کشورهای دیگر با بیش از 40 ، 000 موارد شامل ماساچوست و کالیفرنیا و پنسیلوانیا است.

در سراسر جهان بیش از 200 ، 000 نفر از این بیماری همانطور که از شنبه در میان بیش از 2.8 میلیون نفر نشان داد CSSE داده است.

ایالات متحده آمریکا رنج می برد بیشتر از مرگ و میر. ایتالیا به دنبال با 26,384 مرگ و میر. اسپانیا گزارش 22,902 مرگ و میر فرانسه و انگلیس نیز گزارش داد بیش از 20 ، 000 مرگ و میر.

ایالات متحده آمریکا و دولت فدرال در حال تلاش بسیار سخت به تعادل خطر بهداشت عمومی ناشی از این ویروس مبتلا شدید هزینه ماه-عجیب و غریب و خاموش کردن اقتصاد کشور.

این دفتر بودجه کنگره در روز جمعه گفت که نرخ بیکاری در سراسر کشور بود که نزدیک به 50 سال اخیر قبل از coronavirus زده خواهد شد افزایش به 16 درصد در ماه سپتامبر به عنوان اقتصاد جدوگاه تحت تاثیر شیوع.

بیش از 26 میلیون آمریکایی به کاربردی برای مزایای بیکاری از ماه مارس. کاخ سفید پرده برداری کرد در آوریل 16 سه فاز دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده قرار دادن تعهد در فرمانداران از تصمیم گیری در مورد خود آمریکا اقتصاد.

بیش از یک دوجین متحده از جمله گرجستان, اوکلاهما, تنسی, می سی سی پی و تگزاس کلرادو و آیووا در حال حرکت به سمت راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در این آخر هفته با برخی از محدودیت.

بسیاری از کشورهای دیگر باقی می ماند مردد را از جمله مراحل بدون قوی تر تست ظرفیت. نیویورک و کالیفرنیا و پنسیلوانیا ماساچوست و میشیگان در حال حاضر به تمدید اقامت خود را در خانه ،

چندین ایالت اعلام کرده اند برنامه ای برای هماهنگ کردن پاسخ خود را با همسایگان. کالیفرنیا در حال حرکت است به جلو در هماهنگی با واشنگتن و اورگان در حالی که فرمانداران از New York, New Jersey, کانکتیکات دلاور و رود آیلند اعلام کرد قصد دارد به شکل یک نیروی کار مشترک.

یک همشهری نظرسنجی منتشر شده روز شنبه گفت که 70 درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند این کشور اولویت باید در تلاش برای “آهسته گسترش coronavirus با نگه داشتن مردم در خانه و اجتماعی فاصله حتی اگر اقتصاد صدمه دیده است در کوتاه مدت است.”

این ویروس به احتمال زیاد در چند شهر ایالات متحده “به مراتب زودتر” از آمریکایی ها می دانستند با توجه به تحقیقات جدید است.

“حتی در اوایل فوریه — در حالی که جهان با تمرکز بر چین — این ویروس نه تنها به احتمال زیاد به گسترش در شهرهای آمریکا بلکه بذر شکوفه عفونت در جای دیگر در ایالات متحده محققان دریافتند گفت:” گزارش نیویورک تایمز روز پنج شنبه.

در پنج شهرستانها عمده ما — نیویورک شهرستان, بوستون, سان فرانسیسکو و شیکاگو و سیاتل به عنوان از آوریل 1 وجود دارد تنها 23 مورد تأیید از coronavirus.

با توجه به یک مدل از گسترش این بیماری توسط محققان در دانشگاه “وجود دارد می تواند واقع شده است حدود 28000 عفونت در کسانی که در شهرستانها توسط آن می باشد”.

این ویروس گسترش در سواحل غرب ایالات متحده هفته زودتر از ابتدا معتقد بودند با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا روز سه شنبه.

پاتریشیا Boland 57 سال سن خوزه زن در خانه درگذشت در فوریه 6. جفری V. Smith, شهرستان سانتا کلارا, اجرایی, گفت, همشهری در یک ایمیل که “تا کنون این اولین مرگ در ایالات متحده است.”

Boland و یکی دیگر از 69 سال از درگذشت مردی که در خانه on Feb. 17 تا به حال هیچ “قابل توجه سفر تاریخ” و آنها احتمالا گرفتار این ویروس از طریق جامعه گسترش یابد گفت: شهرستان بهداشت عمومی افسر دکتر سارا کودی.

“این بیماران ظاهرا قرارداد این بیماری از جامعه گسترش یافته است. این نشان می دهد که این ویروس در گردش بود در منطقه خلیج در ژانویه حداقل احتمالا قبلا” اسمیت گفت: Xinhua. قبلا اول شناخته شده ما در مرگ و میر ناشی از این ویروس در فوریه 29 در کرکلند در واشنگتن است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>