شیوع کروناویروس: Uddhav Thackeray مردم را به آزمایش برای COVID-19

شیوع کروناویروس: Uddhav Thackeray مردم را به آزمایش برای COVID-19 – اخبار

به روز شده: Apr 26, 2020, 15:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Uddhav گفت که او در برقراری ارتباط با این مرکز در مورد کارگران مهاجر و مطمئن باشید که او را به انجام هر کاری ممکن است

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray خطاب به دولت در روز یکشنبه و گفت که نزدیک به 80 درصد موارد در حالت بدون علامت هستند و 20 درصد نیز وجود دارد که باید خفیف جدی و یا انتقادی علائم.

او از مردم خواست پنهان نمی کنید و تست شده برای COVID-19. “ما باید برای دیدن چگونه این افراد نیز نجات داد. کسانی که در حال پنهان کردن آن و گرفتن تست شده اگر شما علائم لطفا برو و تست شده,” او گفت:.

Uddhav گفت که او در برقراری ارتباط با این مرکز در مورد کارگران مهاجر و مطمئن باشید که او را به انجام هر آنچه که امکان پذیر است. “یک چیز مطمئن است که قطار در حال شروع نمی کنند چرا که ما نمی خواهیم یک جمعیت غیر مستند خواهد بود و نیاز به تمدید,” او نوشت.

او همچنین ابراز تسلیت برای دو پلیس که زندگی خود را قربانی و تسلیم به COVID-19. او اضافه کرد که خانواده های آنها پشتیبانی می شود طبق سیاست های دولت است.

او در ادامه صحبت در مورد Akshay Tritiya جشن و گفت که او خوشحال است که وجود ندارد. او درخواست کرد و گفت: “من می خواهم به درخواست تجدید نظر آن است که #رمضان اما نمی رویم به دعا. همه درخواست که در آن خدا. خدا در هر کسی که خدمت ما در این دوران سخت -پلیس و پزشکان و پاکیزگی کارگران و دیگران.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>