شیوع کروناویروس: Uddhav Thackeray می گوید کارگران مهاجر شما امن در دولت’

شیوع کروناویروس: Uddhav Thackeray می گوید کارگران مهاجر شما امن در دولت – اخبار

به روز شده: Apr 14, 2020, 21:05 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Uddhav Thackeray گفت که دولت خواهد بود افزایش مراکز تست در بمبئی و پونا که پدید آمده است به عنوان دو تا از بزرگترین نقاط مهم در دولت

Maharashtra Chief Minister Uddhav Thackeray during a video while addressing the state

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در طول یک ویدیو در حالی که پرداختن به دولت

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد در ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه خطاب به دولت پس از نارندرا نخست وزیر تمدید 21 روز در سراسر کشور مستند تا آوریل 3. در دوم تلویزیونی نشانی در کمتر از سه روز Thackeray تشکر PM مودی برای گسترش مستند در سراسر کشور و گفت که او پیشنهاد کرده بود همان طول PM مودی دیدار با رئیس وزرای تمام متحده است.

Thackeray به نام هیاهو ایجاد شده توسط کارگران مهاجر در خارج Bandra ایستگاه راه آهن ‘تاسف’. “این ممکن است اتفاق افتاده است چرا که آنها فکر می کردند که قطار شروع خواهد شد از 14 مارس و به طوری که آنها خواهد بود قادر به بازگشت به روستاهای خود” CM گفت.

Thackeray نیز تمدید قدردانی خود را نسبت به Bhim Sainiks که مشاهده Dr. B. R Ambedkar را Jayanti در خانه. “من می خواهم برای تشکر از Bhim Sainiks در Ambedkar Jayanti امروز که آنها اجتناب شود جمع آوری و مشاهده روز از خانه های خود را,” او گفت:. صحبت کردن در مورد افزایش تعداد coronavirus موارد در دولت Thackeray گفت که دولت در حال انجام بیشترین تعداد COVID-19 انجام شد.

به عنوان مثال از بمبئی گفت که این شهرستان دارای تست بیش از 22000 نمونه. او همچنین گفت که دولت گزارش 2334 موارد مثبت گزارش شده تا امروز صبح که 230 نفر بهبود یافته اند. Thackeray همچنین اظهار داشت که دولت در حال برنامه ریزی برای جدا بیمارستان در سراسر دولت است.

Thackeray همچنین گفت که ده ولسوالی در کشور را گزارش صفر COVID-19 موارد مثبت. او مطمئن است که دولت سعی خواهد کرد و مطمئن شوید که تمام ولسوالی در سراسر کشور آزاد می شود از این بیماری همه گیر به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

صحبت در مورد بمبئی و پونا که پدید آمده است به عنوان دو تا از بزرگترین نقاط مهم در دولت Thackeray گفت که دولت خواهد بود افزایش مراکز تست در این دو مکان است. او گفت که دولت تمرکز است که برای انجام آزمایش و نمونه برداری در سراسر مهار مناطق در دولت است.

با تمرکز بر اقتصاد Thackeray گفت که دولت با تشکیل کمیته ای که آماده خواهد شد برنامه ریزی برای احیای اقتصاد دولتی است. صحبت کردن در مورد پیشرو از جلو Thackeray گفت که ماهاراشترا منجر خواهد شد به عنوان مثال و نشان دادن راه به این کشور در مبارزه با جهانی همه گیر.

در سخنرانی خود Uddhav Thackeray همچنین گفت که دولت به دنبال کسب اجازه از دولت مرکزی برای نقاهت پلاسما (CP) درمانی است. او گفت: “اگر ما اجازه ما پیدا کردن درمان به زودی و با نشان دادن راه به جهان است.”

CM به این نتیجه رسیدند سخنرانی کرد و گفت که این مستند خوب برای همه است. “هیچ کس می خواهد که شما اقامت در قفل بدون شما خواهد شد. مستند به این معنا نیست قفل. آن است که کشور ما است. شما (مهاجر کارگران) امن در دولت من و نگران نباشید. آن روز که مستند برداشته خواهد شد نه تنها من بلکه مرکز نیز ترتیبات برای شما” Thackeray گفت.

با ورودی از سازمان

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de