خرید رپورتاژ

شیوع کروناویروس: Uber روز رسانی برنامه خود را با COVID-19 اقدامات ایمنی و سیاست – اخبار

به روز شده: مارس 19, 2020, 01:07 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

تمام ویژگی های جدید در حال حاضر با هدف ساخت یک محصول جدید تجربه کمک خواهد کرد که حفاظت از هر کس در هر زمان آنها با استفاده از یک بارگذاری

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

به عنوان شهرستانها شروع به بازگشایی و میلیون ها نفر از سرخپوستان شروع به حرکت دوباره بارگذاری هند روز دوشنبه اعلام کرد در اولین مجازی نشست خبری راه اندازی طیف وسیعی از COVID-19 خاص ویژگی های ایمنی و سیاست خواهد شد که راه شما را در سوار شدن به زمان بعدی شما با استفاده از این برنامه است.

این اطلاعیه شامل تعاملی آنلاین چک لیست برای هر دو سواران و رانندگان اجباری, ماسک, سیاست برای سواران و رانندگان قبل از سفر ماسک تایید selfies برای درایور و به روز رسانی پس از سفر مکانیزم بازخورد و لغو سیاست. تمام این ویژگی های جدید که با هدف ایجاد یک محصول جدید تجربه کمک خواهد کرد که حفاظت از هر کس در هر زمان آنها با استفاده از بارگذاری.

اعلام ویژگی های جدید Sachin Kansal جهانی, مدیر ارشد, مدیریت محصول در حال بارگذاری گفت: “بیش از دو ماه گذشته ما جهانی فناوری و ایمنی محصول تیم شده اند سخت در محل کار ساختمان جدید محصول تجربه برای سواران و رانندگان است. امروز به عنوان هند برطرف آن مستند این مهم است که ما تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای کمک به نگه داشتن خود را امن و به آینده سفر امن تر برای همه. این ویژگی های جدید و سیاست شده است نورد از سراسر جهان و ما را حفظ خواهد کرد بهبود و اصلاح آنها را به عنوان مورد نیاز برای اطمینان از امن تر محصول تجربه برای همه است.”

آغاز امروز سواران و رانندگان را ببینید شماره جدید اضافه شده در نرم افزار مانند:

  • آنلاین چک لیست: قبل از اینکه یک راننده می تواند آنلاین, آنها خواسته می شود برای تایید از طریق یک جدید آنلاین چک لیست که آنها گرفته ام برخی از اقدامات ایمنی و پوشیدن یک ماسک صورت. یک چک لیست مشابه ساخته شده برای دوچرخه سواران. قبل از هر سفر آنها باید تایید می کنند که آنها گرفته ایم اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک و شستن و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را.
  • ماسک تایید: قبل از رانندگان قادر به شروع به پذیرش سفر آنها خواسته خواهد شد که به یک عکاسی از خود با ماسک. بارگذاری جدید تکنولوژی را بررسی کنید راننده با پوشیدن ماسک.
  • پاسخگویی برای همه: ما در حال اضافه کردن گزینه های جدید برای انتقادات و پیشنهادات از جمله اگر سوار یا راننده است با پوشیدن یک ماسک و یا صورت را پوشش میدهد.
  • به روز شده لغو سیاست: رانندگان و دوچرخه سواران می تواند لغو سفرهای اگر آنها احساس نمی امن از جمله اگر یک کاربر با پوشیدن یک ماسک و یا صورت را پوشش میدهد.
  • جدید صندلی محدودیت: اجازه می دهد تا برای فضای بین راننده و سوار در طول بارگذاری سوار ما مشاوره سواران به نشستن در صندلی جلو. تنها دو سواران اجازه خواهد داشت در یک اتومبیل و آنها را مجبور به نشستن در صندلی عقب.
  • Rideshare ایمنی بهداشت آموزش و پرورش: کار با جهانی و محلی مقامات بهداشت عمومی ما وارد نکات ایمنی و توصیه های که ارسال خواهد شد به تمام سواران و رانندگان است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de