شیوع کروناویروس: Uber disburses کمک های مالی برای حمایت از 55,000 رانندگان در میان COVID-19 بحران

شیوع کروناویروس: Uber disburses کمک های مالی برای حمایت از 55,000 رانندگان در میان COVID-19 بحران – اخبار

انتشار: May 23, 2020, 19:51 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

رانندگان که دریافت کرده ام اولین دسته از کمک های مالی باید واکنش مثبت به ابتکار

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

Uber روز پنج شنبه تایید کرد که آن را به پرداخت کمک های مالی به 55,000 رانندگان از بارگذاری مراقبت راننده, صندوق, که آن را در راه اندازی اولیه تعهد Rs 25 کرور برای حمایت از رانندگان در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

در پاسخ به بارگذاری درخواست تجدید نظر به افزایش اضافی 25 کرور تومان برای این صندوق بیش از 23,000 بارگذاری سواران و کارکنان در حال حاضر به کمک Rs 2.15 کرور. سازمان های غیر دولتی و شرکت های بزرگ را اهدا اضافی تومان 4.28 کرور که در حال حاضر سپرده به راننده, صندوق, فوری برای توزیع به عنوان کمک های مالی به دسته بعدی از رانندگان.

های مشتاق عمومی پاسخ به بارگذاری درخواست تجدید نظر به افزایش منابع اضافی برای بارگذاری مراقبت راننده, صندوق, Pavan Vaish رئیس مرکزی عملیات بارگذاری هند و جنوب آسیا گفت: “من می خواهم از این فرصت برای تشکر از ما سواران بارگذاری کارکنان شرکت ها و سازمان های غیر دولتی که میرم باز قلب خود و کیف پول برای حمایت از رانندگان که در حال هسته اصلی کسب و کار ما. Uber تیم صحبت کرده است برای بسیاری از رانندگان و ما می دانیم که آنها تا حد زیادی قدردانی از سخاوت از همه کسانی که کمک کرده اند در ساعت نیاز است. در طول چند روز آینده ما ادامه خواهد داد به گزارش تازه سهم و پرداخت از بارگذاری مراقبت راننده صندوق..”

رانندگان که دریافت کرده ام اولین دسته از کمک های مالی باید واکنش مثبت به این طرح است. “من با فروتنی به کمک ارائه شده به همه رانندگان هستم و خدا را شکر از ته قلب من “گفت: احمدآباد-بر اساس بارگذاری راننده Mukesh Bharthi.

انعکاس مشابه تمایلات Payal Verma یک دهلی نو-بر اساس راننده و مادر تنها سه دختر گفت: “در این روز (از آنجا که مستند) دشوار بوده است و ما شده اند قادر به کسب هر گونه پول. من می خواهم برای تشکر از شما برای کمک به من از نظر مالی.”

این صندوق ایجاد شده در همکاری با به هند و Samhita هر دو منجر اجتماعی شرکت ها به طور مستقیم به انتقال کمک های مالی به حساب هزاران راننده همکاران به آنها را قادر به پاسخگویی فوری و ضروری خانواده نیاز دارد. بارگذاری با هدف بالا بردن مجموع 50 تومان کرور روپیه برای آن صندوق از طریق کمک از کارکنان آن سواران CSR بودجه و شهروندان از طریق همکاری با Milaap پیشرو crowdfunding سازمان است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>