شیوع کروناویروس: دو مظنون به بدن بیماران دروغ تنهایی برای ساعت در کوپر بیمارستان

شیوع کروناویروس: دو مظنون به بدن بیماران دروغ تنهایی برای ساعت کوپر در بیمارستان – اخبار

انتشار: May 24, 2020, 17:21 IST | PTI | بمبئی

بیمارستان دولت ادعا کرد که تاخیر بود و عمدتا به این دلیل که دیگر کارکنان آماده بودند به کمک اپراتور در پیچیدن بدن به آنها مشکوک شدند COVID-19 بيمار

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

اجساد دو فرد مشکوک به COVID-19 بيماران سمت چپ به تنهایی برای چند ساعت یکی از آنها را برای نزدیک به 20 ساعت در انزوا بخش مدنی-اجرای بیمارستان در Andheri در اینجا که در آن بیماران دیگر حاضر بودند شهادت ” در روز جمعه.

با توجه به منابع کارکنان بیمارستان آماده نیست برای قرار دادن بدن به دلیل ترس از آلوده شدن. اما اداره بیمارستان در نهایت تحویل اجساد به بستگان خود را در روز پنج شنبه حدود ساعت 4 گفتند.

این حادثه در محل Dr R N کوپر شهرداری بیمارستان عمومی. “کارکنان بیمارستان آماده نیست برای قرار دادن بدن. یکی از نهادهای نگه داشته دروغ گفتن به تنهایی و در انزوا بخش برای نزدیک به 20 ساعت در حالی که یکی دیگر حدود 10 ساعت است. چند دیگر از بیماران حاضر در بخش” منابع گفت.

صحبت کردن به PTI بیمارستان دولت ادعا کرد که تاخیر بود و عمدتا به این دلیل که دیگر کارکنان آماده بودند به کمک اپراتور در پیچیدن بدن به آنها مشکوک شدند COVID-19 بيمار. “بدن COVID-19 بیماران نیاز به پیچیده به درستی که یک فرد نمی تواند بدون کمک از دیگران است. اما دیگر کارکنان آماده بودند برای کمک به همراه ترس است که آنها نیز ممکن است قرارداد این عفونت” دکتر Pinakin Gujjar رئیس بیمارستان گفت. او روشن است که وجود دارد هیچ کمبود ایمنی دنده و یا مواد بسته بندی بدن.

این شهرستان تا کنون ثبت شده 4,232 coronavirus موارد مثبت. تا به حال 168 بیماران فوت کرده اند با توجه به این عفونت در شهرستان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de