شیوع کروناویروس: دو COVID-19 بيمار در بمبئی را در مجموع به 18

شیوع کروناویروس: دو COVID-19 بيمار در بمبئی را در مجموع به 18 – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 08:04 IST | Arita سرکار Prajakta Kasale | بمبئی

BMC مقامات گفت: وضعیت دو نفر که تست مثبت در Kasturba بیمارستان حساس است هر دو در یک; یک آزمون مثبت در دولت

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

تعداد مبتلايان در ادامه به افزایش در این شهر به عنوان دو مورد جدید از COVID 19 گزارش شده در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد به 18. مدنی مقامات گفت: دو نفر از بیمارانی که آزمایش مثبت بستری در Kasturba بیمارستان در یک وضعیت حساس و آنها را به هم نگه داشته شده در هواکش.

دو بیمار جدید شامل 22 سال از حومه شرقی که به تازگی در سفر به لندن و فرود در بمبئی در 15 مارس. “نشانه های او شروع به نشان می دهد در مارس 18, که پس از آن او آزمایش مثبت در مارس 19,” گفت: دکتر Daksha شاه, معاون اجرایی بهداشت افسر مدنی در بخش بهداشت و درمان. دوم بیمار 47 ساله از Ulhas نگر که تا به حال در سفر به دبی و بازگشت در مارس 4. پذیرفته شد و در 17 مارس است.

مدنی گفت که دو نفر از این بیماران از جمله 59 ساله فیلیپین ملی در شرایط بحرانی است. “او در ونتيلاتور و وضعیت خود را بهبود می بخشد و گاهی اوقات. دیگر بیمار نیز در وضعیت حساس و همچنین در ونتيلاتور. ما در حال نظارت بر آنها و به آنها داده گزینه انتقال به یک بیمارستان خصوصی اگر آنها خواهم گفت:” یک مقام ارشد بیمارستان مدنی.

جدا از انزوا امکانات مرتب مدنی بدن 10 بیمارستان های خصوصی در شهرستان ها باید محفوظ 150 جداسازی تخت برای بیمارانی که تست مثبت است. Padmaja Keskar اجرایی سلامت افسر گفت که تا کنون کارت قرمز و Jaslok بیمارستان آغاز شده خدمات در روز پنج شنبه و افزود که بقیه شروع خواهد شد بعد از این هفته. “وجود دارد از بیمار در بخش های خصوصی و بیمارستان ها. افرادی که مسافرت های بین المللی تاریخچه و علائم می توانید بروید و خود را به نمایش در آمد. اگر آنها نیاز به آزمایش می شود و سپس بیمارستان را اعتراف آنها. خود نمونه ارسال خواهد شد به Kasturba بیمارستان و KEM برای, تست,” او گفت:, و اضافه کرد که اگر آنها تست مثبت و سپس آنها باقی خواهد ماند و در انزوا برای 14 روز.

دکتر شاه گفت: در حال حاضر 1,383 مردم خانه قرنطینه در سراسر شهرستان. مدنی گفت که جدا از SevenHills بیمارستان شهرداری ظرفیت سازی و تحقیقات (MCMCR) ساختمان در Chandivli نیز به عنوان یک مرکز قرنطینه. “جمعه, 25 تخت آماده خواهد شد و در یکی دیگر از 4-5 روز دیگر 250 تخت آماده خواهد شد” گفت: Keskar. در حال حاضر 96 مردم در قرنطینه SevenHills در حالی که شش نفر هستند در سراب هتل و هفت در Niranta هتل.

در Kasturba بیمارستان 384 بيمار بازدید از گروه بیمار در روز پنج شنبه و 106 نفر بستری برای تست. در حال حاضر 100 نفر بستری در Kasturba بیمارستان که شامل 18 نفر که تست مثبت است.

به غیر از این دو نفر در بمبئی یک مورد دیگر گزارش شده از Ahmednagar از 51 ساله است که به تازگی در سفر به دبی با همسر خود. همسر خود را, اما تست منفی است. در حال حاضر در ماهاراشترا وجود دارد 48 موارد مثبت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>