شیوع کروناویروس: ماده پلنگ آنوشکا تولد سه توله در Birsa باغ وحش در میان مستند

شیوع کروناویروس: ماده پلنگ آنوشکا تولد سه توله در Birsa باغ وحش در میان مستند – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 17:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از تولد سه توله رانچی را Bhagwan Birsa زیستی پارک, همچنین شناخته شده به عنوان Birsa وحش پدید آمده است به عنوان جدید tiger پرورش مرکز در هند

A screengrab of the viral video shows the newborn cubs with their mother

یک screengrab از ویروسی ویدئو نشان می دهد که نوزاد توله ها با مادر خود

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد در هند وجود دارد heartwarming اخبار برای ببر حفاظت و دوستداران حیوانات در سراسر کشور است. در مارس 18, یک ماده پلنگ در رانچی را Bhagwan Birsa زیستی پارک به تولد سه توله در میان کل مستند در کشور است.

پس از تولد سه توله رانچی را Bhagwan Birsa زیستی پارک است که همچنین به عنوان شناخته شده Birsa باغ وحش در حال حاضر به عنوان جدید tiger پرورش در مرکز هند است. این Birsa باغ وحش جشن ببر, زن و شوهر, Mallik و بریتنی داده اند افزایش به “نجات ببر’ کمپین با تولد سه توله جدید.

دلگرم کننده ویدئو جدید توله های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر توییتر, هندی, جنگل خدمات انجمن با عنوان “در این تاج پر غم انگیز محیط زیست دلگرم کننده اخبار از آینده Bhagwan Birsa باغ وحش, Jharkhand که در آن یک ماده پلنگ شده است که به سه توله .تبریک به تمام باغ وحش مقامات و کارکنان Bhagwan Birsa وحش رانچی.”

ببر Mallik و پلنگ آنوشکا شد brougt به رانچی را Birsa باغ وحش از حیدرآباد را نهرو پارک وحش در ماه مارس 2016. در حالی که صحبت کردن به Hindustan Times دامپزشک باغ وحش Dr Ajay Kumar گفت: “این پلنگ نشان نرمال در بارداری مراقبت از الگوها و توله ها در سلامت خوب است.”

با تولد جدید توله تعداد کل ببر جمعیت در Birsa باغ وحش بالا رفته و به 10. اگر چه این باغ وحش شده است در حال حاضر بسته به علت coronavirus بحران یک بار دوباره باز سه توله جدید در دسترس خواهد بود برای مشاهده عمومی برای مدت سه ماه.

این Birsa باغ وحش قدرت گرفته اضافی اقدامات پیشگیرانه به منظور اطمینان از امن و فضای سالم برای سه جدید متولد توله. کومار بیشتر گفت: “هیچ کس مجاز به ورود این ماده پلنگ’ قفس. توله نگهداری می شدند در مهد کودک و سلامت خود و فعالیت های در حال نظارت از طریق دوربین های مدار بسته نصب شده وجود دارد.”

دامپزشک گفت که واکسیناسیون به سه توله خواهد بود تنها پس از سه ماه “مادر پلنگ است که تغذیه خوبی برای هر سه توله. مادر و توله اش سالم هستند” دکتر کومار گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>