شیوع کروناویروس: هزاران نفر از کارگران مهاجر جمع آوری در Bandra ایستگاه خواستار رفتن به خانه

شیوع کروناویروس: هزاران نفر از کارگران مهاجر جمع آوری در Bandra ایستگاه خواستار به خانه بروم – اخبار

به روز شده: Apr 14, 2020, 19:20 IST | Arita سرکار | بمبئی

این کارگران مهاجر ادعا کرد که آنها زندگی در شرایط تنگ در اتاق خود را و می خواستم به بازگشت به خانه

Some of them even claimed that they had not received food packets for several days. Picture/Pradeep Dhivar

برخی از آنها حتی ادعا کرد که آنها تا به حال دریافت مواد غذایی بسته برای چند روز. عکس/Pradeep Dhivar

بیش از یک هزار نفر جمع شده بودند در Bandra ایستگاه راه آهن روز سه شنبه خواستار آن است که آنها مجاز به بازگشت به خانه های خود در دیگر نقاط کشور است. با وجود تلاش های پلیس نیست قادر به مسالمت آمیز شامل جمعیت و به عنوان مردم شروع به فشار و پرتاب پلیس انداخته lathi شارژ بر روی آنها.

افرادی که تا به حال جمع شده بودند و ساکنان Naupada, Behrampada و دیگر زاغه مناطق نزدیک Bandra. بیشتر کارگران مهاجر آنها اظهار داشت که آنها زندگی در شرایط تنگ در اتاق خود را و می خواستم به بازگشت به خانه. برخی از آنها حتی ادعا کرد که آنها تا به حال دریافت مواد غذایی بسته برای چند روز.

رهبران سیاسی از احزاب مختلف نشان داد تا در نقطه ای به تلاش و آرام کردن مردم است. پلیس در ابتدا سعی اجازه می دهد تا توزیع 1500 مواد غذایی بسته با درخواست از مردم برای آمدن در یک خط. این جمعیت از دست شدم و مردم وحشتزده تفکر که آنها نمی خواهد به اندازه کافی دریافت کنید.

Dr Manoj Kumar Sharma اضافی کمیسر پلیس گفت: “ما در حال تلاش برای ترتیب برای خانههای امن برای آنها به طوری که افرادی که زندگی در شرایط تنگ می توانید برخی از فضا باقی بماند.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de