شیوع کروناویروس: این مرد اصلاح e-کالسکه چقدر است تحت تاثیر قرار Anand Mahindra

شیوع کروناویروس: این مرد اصلاح e-کالسکه چقدر است تحت تاثیر قرار Anand Mahindra – اخبار

انتشار: May 25, 2020, 15:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ویروسی ویدیو نشان می دهد یک e-کالسکه با یک دیوار که تقسیم کرسی ها در خودرو ساخت آن را کارآمد به جای چهار نفر

A screengrab from the video posted by Anand Mahindra on Twitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Anand Mahindra در توییتر

نجیب زاده کسب و کار Anand Mahindra شناخته شده است برای به اشتراک گذاری پست های که نمایش گذاشتن تکنیک های نوآورانه است که مردم را به استفاده از زندگی آسان است. رئیس ماهیندرا و ماهیندرا گروه اخیرا در توییتی تصویری از یک مرد e-کالسکه چقدر و چگونه آن را کمک می کند تا عمل اجتماعی فاصله میان شیوع کروناویروس. وی با تمجید از ایده در صدای جیر جیر خود را که در آن او نیز می پرسد یکی در لیگ یک برگ را از.

ویروسی ویدیو نشان می دهد یک e-کالسکه با یک دیوار که تقسیم کرسی ها در خودرو ساخت آن را کارآمد به جای چهار نفر. دیوار را نمی خواهد اجازه می دهد مشتریان به هر گونه تماس فیزیکی با هر یک از دیگر در حالی که آنها سوار شدن در کالسکه. “قابلیت های مردم ما به سرعت در حال نوآوری & انطباق با شرایط جدید هرگز متوقف به مات کردن من” ماهیندرا می نویسد: در صدای جیر جیر. او دسته راجش Jejurikar مدیر اجرایی خودکار و مزرعه بخش در ماهیندرا و ماهیندرا با مسئولیت محدود و می نویسد: “ما باید به او به عنوان مشاور به ما R&D و تیم های توسعه محصول!”

پس از مشترک از روز جمعه تصویری را به دست آورد بیش از 255,200 نمایش با بیش از 34,200 دوست دارد و ترجمه بیش از 7,300 بار. کاربران اظهار نظر در پست مورد تحسین قرار گرفته خلاقیت در پشت وسیله نقلیه با برخی از درخواست برای معرفی یک صندوق برای نوآوران به نمایش گذاشتن استعداد خود را.

شما چه فکر میکنید در مورد این ویدیو ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de