شیوع کروناویروس: این دکتر و پرستار دو داستان عشق برنده قلب آنلاین!

شیوع کروناویروس: این دکتر و پرستار دو داستان عشق برنده قلب آنلاین! – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020 13:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این زوج قرار بود به ازدواج در ماه اوت بود اما تصمیم به لغو این برنامه به دلیل در جریان همه گیر

Picture/Guys' and St Thomas'-Twitter

عکس/بچه ها و سنت توماس ” -توییتر

داستان عشق دکتر Annalam Navaratnam و جن اوج اتحاد برنده قلب از شهروندان در سراسر جهان است. این زن و شوهر با این نسخهها کار در بیمارستان سنت توماس در لندن است و در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس. Navarathnam و اوج قرار بود به ازدواج در ماه اوت بود اما تصمیم به لغو این برنامه به دلیل در جریان همه گیر.

اما این نمی شود که زن و شوهر از گرفتن قول خود را با هم. بنابراین آنها تصمیم به ازدواج در یک مراسم خصوصی در یک کلیسای کوچک در نزدیکی بیمارستان خود در ماه آوریل است. این مراسم بصورت زنده برای دوستان و خانواده خود را.

بیمارستان مشترک شیرین داستان عروسی خود را در صفحه توییتر خود و ارسال یک لینک به یک وبلاگ است که ارائه جزئیات بیشتر در مورد زن و شوهر سفر.

به اشتراک گذاشته شده در روز سه شنبه این پست را به دست آورد بیش از 20,500 دوست دارد و ترجمه بیش از 1800 بار. پیامهای تبریک شده اند ریختن در صورت زن و شوهر در نظرات با برخی نیز خود را فراخوانی داستان ‘امید’ در طول تاریک و اندوه بار.

عروس جن بود نقل شده در وبلاگ و گفت: “ما تا به حال یک روز عروسی که ما را همیشه به یاد داشته باشید. این یک چیز خوب اتفاق می افتد در وسط اضطراب زمان. ما بسیار سپاسگزار هستیم به آموزش روحانیون تیم رفت که مایل اضافی را به آن ممکن است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im