شیوع کروناویروس: این پسر انداخت بهترین مدل برای بچه نگهدار پس از او لغو شد

شیوع کروناویروس: این پسر انداخت بهترین مدل برای بچه نگهدار پس از او لغو شد – اخبار

به روز شده: مارس 30, 2020, 14:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تصاویری از محیط اجتماعی دور کرد که شامل مواد غذایی, عکس ها و رقص بودند ارسال شده در توییتر توسط نوجوان مادر

Picture/Becky Chapman-Twitter

عکس/بکی Chapman-توییتر

اینترنت احساساتی بیش از این پسر کوچک از رالی کارولینای شمالی برای شیرین خود را, عمل خود را, بچه نگهدار. کورتیس راجرز انداخت prom باش برای کودک نگهدارنده, راشل پس از او سالانه prom باش در مدرسه او را لغو کردم با توجه به شیوع کروناویروس و پس از آن مستند تحمیل شده است.

تصاویری از محیط اجتماعی دور کرد که شامل مواد غذایی, عکس ها و رقص بود ارسال شده در توییتر توسط راشل مادر بکی چپمن که خواندن “دختر من شده است یک پرستار بچه برای این بچه برای بیش از یک سال است. زمانی که او متوجه او نمی خواهد که یک senior prom او می خواستم به پرتاب او یکی است. او برنامه ریزی شده اجتماعی دور prom کامل با رقص و او غذاهای مورد علاقه.”

چپمن همچنین یک ویدیو از راشل و راجرز به ‘can’t Stop احساس” توسط Justin Timberlake.

او حرکت خود را به سوی پرستار کودک پسر بود و به نقل از abc.11.com عنوان کرد و گفت: “من برنامه ریزی شده آن به دلیل راشل احتمالا می خواستند به دیدن من زیادی” و اضافه کرد که راشل شده است یکی از بهترین مردم او را شناخته است.

راجرز ژست زده وتر با مردم به عنوان چپمن پست به دست آورد بیش از 59,300 دوست دارد و ترجمه بیش از 7,800 بار. کاربران اظهار نظر در پست, بوق و کرنا کردن پسر, ژست.

شما چه فکر میکنید در مورد این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net