شیوع کروناویروس: این پرنده به شرح زیر اجتماعی فاصله بهتر از انسان انجام

شیوع کروناویروس: این پرنده به شرح زیر اجتماعی فاصله بهتر از انسان انجام دهد – اخبار

انتشار: Jun 12, 2020, 16:15 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ویروسی تصویر نشان می دهد یک مرغ دریایی ایستاده پشت چه به نظر می رسد به عنوان یک نشانگر برای کمک به مردم حفظ فاصله اجتماعی

Picture/Bas Toeman-Twitter

عکس/Bas Toeman-توییتر

اجتماعی فاصله نسبت به حالت عادی حتی بعد از شهرستانها در حال بیرون آمدن باز کردن خلاصه بعد از یک مستند پس از شیوع کروناویروس. حتی به عنوان دفاتر و مغازه ها باز کردن برای نشانه گذاری شده اند ساخته شده برای مردم را به ادامه زیر اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان یک احتیاط بیشتر حاوی این ویروس کشنده است که میلیون ها نفر آلوده و ادعا نمرات از زندگی در سراسر جهان است.

با مردم در حال حاضر زیر اجتماعی, فاصله, در اینجا یک پرنده که مجموعه ای است به عنوان مثال در حفظ فاصله. در یک ویروسی تصویر ارسال شده در توییتر مرغ دیده می شود ایستاده پشت چه به نظر می رسد به عنوان یک نشانگر برای کمک به مردم و حفظ اجتماعی فاصله. این تصویر نشان می دهد پرنده ایستاده در خارج از آنچه به نظر می رسد به نظر می رسد به عنوان یک غذای مشترک در یک شهر در هلند.

عنوان تصویر ترجمه از هلندی آمده است: “پس هنگامی که مرغ دریایی به دنبال قوانین؟”

به اشتراک گذاشته شده در روز سه شنبه این پست را به دست آورد بیش از 4500 دوست دارد و ترجمه 382 بار. کاربران اظهار نظر در این پست به اشتراک گذاشته تصاویر از حیوانات دیگر پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای عمومی.

یک کاربر توییتر گفت که مرغ دریایی در این تصویر مونتاژ شده در یک خط بسیار به سرعت.

یکی دیگر از کاربر توییتر گفت که از آن شده است کمی بیش از دو هفته از پرندگان شروع به پوشش این راه

یک کاربر ارسال شده یک کلاژ از حیوانات نشسته نگه داشتن فاصله از یکدیگر و گفت: “حیوانات بهتر از انسان ها در راه های بسیاری.”

برای برخی از کاربران این تصویر را به آنها یادآوری یک صحنه از دیزنی فیلم انیمیشن “در جستجوی نیمو” که در آن یک گروه از مرغ دریایی جیغ “معدن! معدن! معدن!” زمانی که آنها هر چیزی را ببینید خوراکی است. یک کاربر در این زمینه نوشته شده “هنگامی که مرغ دریایی عبور خط..”

شما چه فکر میکنید در مورد این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de