شیوع کروناویروس: تست 1.3 میلیارد نفر از مردم نه ممکن است و نه امکان پذیر است, می گوید دکتر Harsh Vardhan

شیوع کروناویروس: تست 1.3 میلیارد نفر از مردم نه ممکن است و نه امکان پذیر است, می گوید دکتر Harsh Vardhan – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020 16:00 IST | سرپرستان | بمبئی

Dr, Harsh Vardhan گفت: بر اساس اولویت و هدف تست مفید خواهد بود در تشخیص بیشتر موارد COVID-19 و مهار بیماری

Union Health Minister Harsh Vardhan. Picture/Twitter Dr. Harsh Vardhan

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan. عکس/توییتر دکتر Harsh Vardhan

تست 1.3 میلیارد نفر به صورت COVID-19 نه ممکن است و نه امکان پذیر است, اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در یک مصاحبه اختصاصی با سرپرستان در روز پنج شنبه.

در پاسخ به یک سوال در هند استراتژی و وضعیت مورد آزمایش او گفت: “زمان تست استراتژی است که بر اساس نیاز و در اولویت قرار می دهد به افرادی که در درجه اول در معرض خطر و یا علائم. آن است که تجدید نظر به طور منظم با توجه به وضعیت در حال تحول.”

صحبت در مورد جزئیات آزمایش داده و ظرفیت این وزیر بهداشت گفت: “همانطور که در مه 27, تست ما ظرفیت 1,60,000 هر روز و ما انجام داده اند 32,44,884 آزمون تا تاریخ. در مه 26, خود, ما را در انجام 1,15,229 آزمون. اگر برای یک لحظه ما صحبت از آزمایش های مکرر از 1.3 میلیارد جمعیت برای جلوگیری از این بیماری شما را درک است که این نه تنها یک منبع گران ورزش بلکه نه ممکن است و نه عملی.”

او همچنین تأکید کرد که از یک آزمایشگاه در موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا در هفته اول فوریه سال 2020 تعداد امکانات در کشور باید افزایش یافته و به مجموع 624. این شامل 435 دولت labs و 189 NABL معتبر آزمایشگاه های خصوصی درگیر در تست در حال حاضر.

Vardhan گفت: بر اساس اولویت و هدف تست مفید خواهد بود در تشخیص بیشتر موارد COVID-19 و مهار این بیماری است. “با تلاش های ما در پایدار و مطمئن با کیفیت پوسته پوسته شدن تا از امکانات تست من مطمئن هستم که ما باید بهتر قرار داده شده برای حداکثر مورد تشخیص است.”

در مارس 16, سازمان بهداشت جهانی, رئیس Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus بود گفت: “ما یک پیام ساده برای همه کشورها: تست آزمون تست.”

هند به طور مداوم ramping تا آن تست زیرساخت همراه با بومی توسعه و اعتبار سنجی و تولید تست کیت برای RT-PCR به منظور زودهنگام و تهاجمی ردیابی عفونت و اعتبار TrueNat بر اساس آزمون برای COVID-19 و از جمله جایگزین تست سیستم عامل مانند CBNAAT/GeneXpert و Abott HIV viral load تست ماشین آلات. تست معیارهای نیز گسترده تر شده است و تکامل یافته از زمان به زمان به عنوان مثال تست کارگران مهاجر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im