شیوع کروناویروس: تاتا اعتماد به ارمغان می آورد در CMC CIHS برای COVID-19 مراقبت ويژه آموزش

شیوع کروناویروس: تاتا اعتماد به ارمغان می آورد در CMC CIHS برای COVID-19 مراقبت ويژه آموزش – اخبار

منتشر شده: مه 26, 2020, 15:09 IST | سرپرستان | بمبئی

هدف از برنامه های آموزشی است که برای پاسخگویی به این نیاز توسط acquainting غیر ICU حرفه ای با اصول اساسی و شیوه های مراقبت ويژه

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

تاتا اعتماد و تاتا گروه گره خورده است تا با مسیحی کالج پزشکی (CMC) وللر و مراقبت از موسسه علوم سلامت (CIHS) حیدرآباد برای کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی تقویت مهارت در مراقبت بحرانی در مدیریت Covid-19.

تراست’ مداخله شرح زیر است رئیس راتان N. تاتا بیانیه آمده است که “فوری اضطراری منابع نیاز به اعزام به مقابله با نیازهای مبارزه با Covid-19 بحران که یکی از سخت ترین چالش های نژاد بشر روبرو خواهد شد.”

به سرپرستی 22 ساعت روی خط برنامه های آموزشی به معنای خاص کارکنان انتخاب شده توسط شناسایی بيمارستان و ارائه رایگان از هزینه. تاتا اعتماد معتقد است که بخش مراقبت ويژه پزشکان و Intensivists تخصصی در بخش مراقبت های مدیریت نیاز به حمایت گسترده تر گروه از پزشکان و پرستاران و کارکنان پیراپزشکی برای درمان Covid-19 بيمار.

هدف از برنامه های آموزشی است که برای پاسخگویی به این نیاز توسط acquainting غیر ICU حرفه ای با اصول اساسی و شیوه های مراقبت ويژه.

این آموزش شامل ملزومات مداخلات و روش در Icu گرایش مراقبت ويژه مهارت های مانند راه هوایی و مدیریت یک مدیریت و نحوه تریاژ یک بحرانی به عنوان خفیف متوسط یا شدید و در مواردی اشاره به امکانات مناسب.

این برنامه ها را نیز پوشش ملزومات مدیریت امکانات متنوع برای Covid-19 مدیریت مانند جداسازی مراکز قرنطینه مراکز و مدیریت o وجود دارد روش های مختلف از آموزش های موجود یا از طریق live آموزشی و یا ماژول های آماده در دسترس بر روی لپ تاپ و رومیزی و یا تلفن همراه.

CMC وللر روش برای آموزش و توسعه کارشناسی ارشد مربیان که در نوبه خود می تواند مربی وسیع تری در گروه های مربوطه امکانات. CIHS حیدرآباد روش به طور مستقیم آموزش گروه های کوچک. هر دو این موسسات را طراحی کرده اند برنامه های خود را به طوری که شرکت کنندگان می توانند با ارائه پشتیبانی مورد نیاز خود را Intensivist و ICU همکاران باید نیاز بوجود می آیند. این چهارمین چنین مداخله تاتا اعتماد به حمایت هند در آن Covid-19 پاسخ.

چهار بیمارستان دولتی ساختمان دو در اوتار پرادش و دو در ماهاراشترا در حال ارتقا به Covid-19 درمان مراکز. امکانات از جمله هر دو بیمار و بیمار بال دائمی هستند و همواره افزایش مراقبت های بهداشتی در مکان های خود را حتی پس از هدف فوری است ملاقات کرد.

این اعتماد در حال حاضر شروع به کمک به دولت های ایالتی و فردی بیمارستان های شخصی حفاظت از تجهیزات از جمله coveralls, N95/KN95 ماسک فولاد ماسک ، دستکش و عینک ایمنی. تا کنون PPE لوازم رفته اند به حدود 26 متحده و اتحادیه سرزمین.

تاتا اعتماد نیز انجام پان هند توسعه جامعه را وادار به اتخاذ شیوه های درمانی به عنوان ترویج شده توسط دولت هند در مناطق روستایی برای جلوگیری از گسترش Covid-19. آغاز مارس 31, ورزش انتظار می رود که در حال حاضر حدود 21 میلیون نفر در 21 متحده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im