خرید رپورتاژ

شیوع کروناویروس: دیوان عالی کشور junks درخواست quashing 75,000 فیرث برای مستند نقض – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 05, 2020, 16:37 IST | سرپرستان | بمبئی

سینگ پیل به دنبال quashing حدود 75,000 دپو ثبت نام در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی و سایر مقررات مربوط به نقض Covid-19 مستند

Supreme Court of India

دادگاه عالی هند

دیوان عالی کشور روز سه شنبه کاهش یافته است برای سرگرم کردن یک پیل سابق, Uttar Pradesh رئیس پلیس ویکرام سینگ به دنبال جهت به سرکوب حدود 75,000 دپو ثبت نام برای نقض دستور مستند و خرده جرائم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک نیمکت شامل عدالت Ashok Bhushan, قضات, Sanjay کیشان کال و B. R. Gavai سوال سینگ مشاور “شما می خواهید باید وجود داشته باشد هیچ شاه و این (بخش 188 IPC) نباید استناد…پس چگونه می تواند این مستند اجرا می شود?”

نیمکت تعجب که چرا چنین دادخواست بودند از آمدن به دادگاه راس? سینگ پیل به دنبال quashing حدود 75,000 دپو ثبت نام در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی و سایر مقررات مربوط به نقض Covid-19 مستند.

ارشد مدافع Gopal Sankaranarayanan گفت: این فرد شده است در این زمینه و همچنین دارای تجربه است. “تسلیم است که ما نمی توانیم به حکومت قانون است که انتخابی. شما می توانید یک قانون برای کسانی که به سفر با چارتر پرواز… گفت:” حمایت کند.

عدالت کال او پاسخ داد “می توانید ببینید دستور کار”. وکیل معتقد است که اگر قانون نبود اجازه ثبت نام از دپو و سپس ان دی ام ای قانون نمی تواند اجازه داده می شود برای ثبت نام از دپو. او گفت: نیمکت که موارد ثبت شده در برابر مهاجران و کسانی که به برداشت پول از خود پرداز atm.

سینگ در زمینه پیل در ظرفیت خود به عنوان رئیس تانک فکر می کنم — مرکز پاسخگویی و تغییرات سیستماتیک (CASC). او درخواست apex دادگاه به موضوع جهت تحت مدیریت بحران مصوب سال 2005 به دولت به شکایت در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی و یا سایر خرده جرائم در طول مستند.

“اقدام پلیس در یک فرد است که شاید مبتلا به ناراحتی و فقدان اطلاعات به عنوان یک نتیجه از شرایط دارای انشعابات است که می تواند فراتر از coronavirus مستند و نمی تواند خوب برای یک قانون اساسی دموکراسی است. این وضعیت نیاز به کار گرفته می شود انسانی و از آن خواهد شد بهترین برای جلوگیری از اضافه کردن جنبه های جرم و جنایت در هر کجا که ممکن است” سینگ درخواست اعلام کرد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de